Nejvíce emocí vyvolal neodpískaný zákrok slávistického obránce Jiřího Koubského na hradeckého střelce Pavla Černého v pokutovém území.

„I když jsme se Slavií získali bod, tak se mi utkání nehodnotí dobře. Mám smíšené pocity. Předchozí zápas v Příbrami jsme prohráli v 80. minutě brankou z ofsajdu. Dnes přišla situace z prvního poločasu, kdy byl jasný faul na Pavla Černého. Nechápu, že ho rozhodčí neodpískal. Viděli to všichni diváci na stadionu a doufám, že i u televizních obrazovek. Průběh utkání by penalta ovlivnila. Mohli jsme se dostat do vedení,“ rozčiloval se na tiskové konferenci hradecký trenér VÁCLAV KOTAL.

Hradec opět selhal v koncovce. Gólových příležitostí si i proti favoritovi vytvořil dost, jenže vstřelit branku je pro „votroky“ momentálně složitý úkol. Neskórovali v Příbrami, v poháru na Žižkově a netrefili se ani v nedělním podvečeru do branky Slavie.

„Prostě nejsme efektivní. Je mi jasné, že si proti Slavii nevytvoříme sedm šancí, ale několik možností jsme měli. Bohužel v závěru Vaniak fantasticky vychytal Chlebouna,“ litoval tutovky v poslední minutě Václav Kotal.

Se získaným bodem z Všesportovního stadionu byl spokojen jeho slávistický protějšek KAREL JAROLÍM. „Hradec je v domácím prostředí silné mužstvo, což dokázal se Spartou a s Jabloncem. V první půli jsme měli šanci, kdy se dostal do dobré pozice Černý, jenže správný moment prováhal. Zápas se lámal okolo 65. minuty. Dostávali jsme se do slibných brejkových situací i do přečíslení, jenže nám chyběla lepší finální přihrávka. Přesto bod bereme,“ řekl kouč Slavie.