Bartek: Převýšov nás podcenil

HRADEC KRÁLOVÉ -V dalším kole fotbalového krajského přeboru upoutaly největší pozornost remízy aspirantů na postup Nového Bydžova a Převýšova.

9.5.2007

Olympia : Nový Bydžov 0 : 0Foto: DENÍK/ Franišek Hloušek

Černilov – Převýšov 1:1

Oldřich Bartek, trenér FK Černilov: „Jsem rád, že proti aspirantu postupu jsme podali nejlepší výkon. Bod jsme si rozhodně zasloužili. Velký zápas sehráli Hryzlík, Jukl a Černý. Kdyby takto hráli kluci v předchozích zápasech, byli bychom v tabulce určitě výš. Na adresu soupeře bych řekl, že po našich předchozích nezdarech si jeho hráči zřejmě mysleli, že to budou mít snadné, ale přesvědčili se o opaku.“
Ladislav Steklý, sekretář SK Převýšov: „Zápas měl velmi dobrou úroveň. Obě mužstva chtěla hrát a divákům se tak muselo jejich fotbalové představení líbit. Konečná remíza je zasloužená. Z našeho mužstva chválím Trvala, Kličku a Aleše Petra.“

Olympia – Nový Bydžov 0:0

Zbyněk Dujsík, trenér FC Olympia Hradec Králové: „Bylo to hodně takticky vedené utkání. Pro nás je získaný bod nesmírně cenný. Jsem moc rád, že se nám vyplatila důkladná příprava na standardní situace, ve kterých je Nový Bydžov hodně nebezpečný. Dokázali jsme jeho klíčové hráče uhlídat a zaslouženou odměnou je pro nás bod.“
Vladimír Blažej, trenér FK Nový Bydžov: „Pokud máme hodnotit úroveň zápasu, tak konstatujeme, že byla velmi solidní. Domácí hráči dřeli, je na nich jednoznačně vidět rukopis trenéra Zbyňka Dujsíka. My jsme se snažili být trpěliví a čekat na otvůrky v defenzivě hostitelů. S výkonem našich hráčů z hlediska herního projevu jsme poměrně spokojeni, velmi dobře hrála celá levá strana, velmi solidně oba stopeři. Šance, které jsme měli zejména v první třetině druhé půle, se však musejí proměňovat. V klání jsme utrpěli tři ztráty, ta první byla v absenci Michala Blažeje pro svalové zranění, druhá v zranění kolena brankáře Karla Průchy a třetí spočívala v nepochopitelném upření možnosti kopat penaltu po čítankovém faulu na pronikajícího Pánka na konci zápasu. Za výkon pochválíme určitě obrannou čtveřici v čele s Tauchmanem, výborně hrál Tomeš, zvedá se Věchet, v útoku dřeli Pánek i Průcha, bohužel bez brankového efektu.“

Lhota p. L. – Rychnov n. K. 0:0

Petr Hrabík, trenér TJ Sokol Lhota pod Libčany: „Vyloženě to byl remízový zápas se stejným počtem příležitostí na obou stranách. Remíza však asi vyjadřuje dění na hřišti. Přijel k nám poměrně snaživý soupeř, a tak jsme spokojeni i s tímto uhraným bodem. Stále není nic rozhodnuto a nás nyní čekají silní soupeři.“
Česká Skalice – Libčany 2:0
Jan Schejbal, asistent trenéra SK Libčany: „V prvním poločase jsme byli aktivnější. Bohužel jsme neproměnili stoprocentní šanci Luňákem, což se ukázalo jako klíčový moment. Ve vyrovnané druhé půli přišel faul našeho brankáře. Následovalo vyloučení a proměněný pokutový kop. Tím bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Namísto toho, aby nám přibývaly body, nám narůstá počet zraněných.“

Žacléř – Malšovice 3:1

Fakta – branky: 38. Poláček, 45. Janata, 78. Hrubý – 37. Lemon z penalty, poločas 2:1. Malšovice: Drábek – Mašinda, J. Kloubec, Franc, Velinský – L. Tichý, Tobiášek (79. Krejčí), Lemon, Valc (70. Koblížek) – Duha, Ninger (90. Brůna).
Jiří Kloubec, asistent trenéra TJ Sokol Malšovice: „Hráli jsme nejhorší fotbal, jaký jsme kdy předvedli. S tímto fotbalovým projevem bychom měli problémy i v okresní třetí třídě.“

Jičín – Chlumec 3:0

Fakta – branky: Chvalina, Klička, Samko, poločas 1:0. Chlumec: Koliáš - M. Volný (83. D. Jelínek), V. Rusín, J. Černohlávek, Beneš - Drahorád (60. Appl), Černý, Jankovský, Janda - Hanuš, J. Jelínek.
Petr Vaníček, trenér FK Chlumec nad Cidlinou: „S aspirantem postupu jsme do 40. minuty hráli minimálně vyrovnanou partii. Kdo ví, jak by vše vypadalo, kdyby Martin Černý uspěl v samostatném nájezdu. Od 42. do 58. minuty jsme si vybrali slabší čtvrthodinu, ve které nám domácí nastříleli tři branky. Nutno říci, že jsme jim k nim pomohli vlastními chybami. Poté jsme se vzpamatovali, ale až na břevno Pavla Jandy jsme si větší šance nevypracovali.“

Rudník – Kunčice 0:0

Fakta – Kunčice: O. Vítek – Zeman, Beneš, R. Bárta (70. Hruška), Turek – P. Vítek, Kratochvíla, Majer, Novák – Doležal, Hornych (90. R. Šulc).
Petr Hypius, trenér SK Bystřian Kunčice: „V první půli jsme měli více ze hry, domácí ale nastřelili břevno a neproměnili jasnou brankovou příležitost. Druhý poločas jsme začali náporem a mohli jít do vedení, Doležal však neproměnil pokutový kop. Poté se domácí fotbalisté osmělili a v závěrečné čtvrthodině se dostali do mírného tlaku, ale na výsledku se již nic nezměnilo.“

Vrchlabí – Nový Hradec 1:2

Fakta – branky: 47. Kraus – 16. Šulc, 33. Šlégr, poločas 0:2. FC Nový Hradec: Patera – Karmín, Baďura, Šlégr, Vopálka – Hejhálek, Šulc, Krejčí, Darius (75. Čtvrtečka) – Bitnar, Frank (41. Páter, 87. Křelina).
Miroslav Chalupa, trenér FC Nový Hradec: „První poločas byl z naší strany velmi kvalitní. Dobrý výkon jsme zúročili dvěma góly. Bohužel, hned v úvodu druhého dějství jsme zbytečně inkasovali a až do závěrečného hvizdu rozhodčího se tak obávali o výsledek. Nakonec to dopadlo velmi dobře.“

Lázně Bělohrad – Roudnice 2:5

Fakta – branky: Zemánek 2 – Lukášek 2, Páral z penalty, Mikan, Fikr, poločas 1:3. Roudnice: M. Jarkovský – Chalupa, Žoček, Lerch, Pithart – Mikan, Říha, Páral, Lukášek (80. Fikr) – Z. Jarkovský (85. Mrštík), Pajgrt (60. Landa).
Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: „Cením si, že kluci chtěli odčinit nevydařený zápas proti Žacléři. Tentokrát hráli podle mých představ. Od úvodních minut soupeře napadali a do poločasu jsme vedli 3:1. Domácí ve druhé půli snížili, ale další drama už jsme nepřipustili. Přidali jsme další dva góly a nebylo co řešit. Chtěl bych poděkovat našim věrným fanouškům, kteří nám vytvořili výbornou atmosféru.“

9.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 27 000 Kč

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB, - Požadujeme: vzdělání SPŠ stav.nebo VŠ obor dopravní stavby, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti , - Náplň práce: Příprava staveb: Připravuje investiční záměry, zajišťuje projektovou dokumentaci dle platných předpisů, průzkum, diagnostiku, majet. přípravu staveb (správní řízení, výkupy pozemků, vlastnictví nemovitostí), povolení staveb dle stavebního a silničního zákona. Vypracovává jednoduché rozpočty staveb., • Realizace staveb: Zajišťuje výkon technického dozoru u siln. staveb, kontroluje jakost, odpovídá za převzetí prací. Zajišťuje užívání stavby dle zákona, majetkové vypořádání, podklady pro realizaci dotačních titulů. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Sleduje stavbu v záruční době. , - Nabízíme: mzda Kč 27000,- (+ ohodnocení formou měsíčních prémií a pololetních odměn, roční průměrná mzda Kč 445.000,--), - Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@uskhk.eu. Do předmětu uveďte "technik PRS HK". Úplné znění inzerátu naleznete na www.uskhk.eu. Účastí ve výběrovém řízení uchazeč bere na vědomí skutečnost, že oprávněným zájmem společnosti je uchovat si poskytnuté osobní údaje uchazeče po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení za účelem právní ochrany a případného oslovení. Pracoviště: Údržba silnic královéhradeckého kraje a.s., Kutnohorská, č.p. 59, 500 04 Hradec Králové 4. Informace: , .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 17 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SKLADNÍK/-ICE, - PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, -Požadujeme: vyučení, dobrá fyzická kondice, pečlivost, přesnost, Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění po získání PP na dobu neurčitou, Životopis a kontakt zasílejte e-mailem na adresu: petra.fiedlerova@alter-hk.cz. Pracoviště: Alter, s.r.o. [042], Vavákova, č.p. 963, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Petra Fiedlerová, .

Administrativa - Certifikovaný pracovník 25 000 Kč

Centrální výběrová řízení a.s. Stabilní, velká společnost, se stovkami zaměstnanců, s profesionálním přístupem a zázemím, hledá pracovníky pro vyplňování přihlášek do výběrových řízení domácností. Práce v terénu i v kanceláři. Rozsáhlý motivační program a odměny. Možnost rychlého kariérního růstu. Program na osobní rozvoj a vzdělávání zdarma. Služební vozidlo i pro soukromé účely. Práce pro teamové hráče a pro ty, kteří se baví v dobrém kolektivu. Nabízíme: stabilitu a rozvoj. Práci v kolektivu všech věkových kategorií. Školení a společné akce pro utužení kolektivu. Bonusy. Odměnu za doporučení nového kolegy. Požadujeme: výbornou znalost českého jazyka. Základní znalost práce na PC. Spolehlivost a zodpovědný přístup. Časovou flexibilitu. Nástup ihned.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY (ŘP sk. C). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 43000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY (ŘP sk. C), sólo 15 t, většinou Německo, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, po uplynutí zkušební doby možnost náborového příspěvku, - Požadujeme: ŘP sk. C, , - Nabízíme: individuální přístup, víkendové dojezdy domů, vlastní servisování vozidel, vozidla vybavena vždy velkou kabinou s klimatizací, autolednice, GPS, mobilní telefon, Visa karta, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Stehlík Milan, tel.: 739 020 449 (po - pá 8:00 - 15:00). Pracoviště: Abc - tours, spol. s r.o. - areál psn i, hradec králové, Vážní, č.p. 891, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Milan Stehlík, +420 739 020 449.

Radost ze spojky nebudou mít asi ani obyvatelé domu, který stojí hned vedle plánované trasy. Dál za domem je písník Borovinka.