Jediná Třebeš nebodovala, když v městském derby doma podlehla Slavii Hradec 0:1. Nepříliš pohledné utkání s minimem šancí a plné osobních soubojů rozhodla branka hostujícího Mottla v 88. minutě.

Po dvou prohrách zabrali hráči Bydžova, kteří na svém trávníku překvapivě zdolali suverénní Náchod 2:1. Také zde padla rozhodující trefa v samém závěru zápasu, v 85. minutě rozpoutal radost domácích Mejstřík. „Takto musíme hrát každý týden,“ nabádá své svěřence Petr Průcha, kouč RMSK Cidlina.

Stejným poměrem zvítězil také Chlumec, jenž na svém stadionu porazil na jaře velmi dobré Vrchlabí.

Zajímavý souboj týmů ze špice tabulky byl k vidění v Červeném Kostelci, kam zavítaly Libčany a odvezly si výhru 4:2, přičemž po hodině vedly 4:0. „Zaslouženě uspěl zkušenější,“ uvedl František Bárta, sekretář hostujícího klubu.

Vysoké se v domácím prostředí proti Jičínu nedařilo, ale nakonec vydolovala dva body za remízu 1:1 a výhru v rozstřelu 5:4. „Soupeř hrál po šestizápasové sérii porážek dobře a nedovolil nám svoji hru. Proto musíme být spokojeni,“ řekl Miroslav Píša st., vedoucí vysockého týmu.