Ti, co odešli z rychnovského stadionu těsně před koncem, neviděli jediný gól šlágru kola, ve kterém druhý tým tabulky hostil o příčku níže postaveného nováčka z Jičína. Trefa domácího Ondřeje Netuky totiž přišla až v poslední minutě.

To v Broumově mělo utkání úplně jiný vývoj. Domácí Slovan se ujal proti Lhotě pod Libčany vedení již ve 2. minutě. Hostující hráči však ještě do poločasu skóre srovnali. Rozhodnutí padlo až v nastaveném čase, kdy zmrazil domácí publikum střídající lhotecký útočník Michal Margolien.
Závěr podzimní části zastihl v dobré formě ještě do nedávna poslední Přepychy. Svěřenci trenéra Milana Haška navázali na vítězství ze Lhoty pod Libčany dalším tříbodovým získem, tentokrát na půdě okresního rivala z Kostelce nad Orlicí. O tom, že se jednalo o vyhrocené utkání, svědčí tři červené karty udělené sudím Zerzáněm.

O překvapení kola se postaral celek Černilova, jenž se nachází ve spodní části tabulky. Outsider si odvezl všechny body z trápící se Nové Paky. Důležitou výhru si připsala i náchodská rezerva, která se rovněž nachází v suterénu krajského přeboru.

Relativně snadno si počínali favorité z Nového Bydžova a hradecké Olympie. Bydžovští si bez větších potíží poradili s Červeným Kostelcem na jeho hřišti. Lídr zvítězil 4:1. Stejným poměrem uspěla i Olympia v Libáni a poslala tak domácí tým na poslední místo.
V podzimní části už jen zbývá dohrát předehrávané šestnácté kolo, které je na pořadu tuto sobotu a neděli.