Radostné pocity prožívali hráči Chlumce a Vysoké. Prvně jmenovaný celek nadělil regionálnímu rivalovi, nováčkovi z Třebše, tenisového kanára 6:0. „Po dvou rychlých brankách jsme vcelku v poklidu dokráčeli pro výhru,“ konstatoval domácí hrající kouč David Homoláč. „Dopadli jsme jak sedláci u Chlumce,“ snažil se vystihnout dění na hřišti Vlastimil Krykorka, vedoucí hostujícího celku.

Vysoká slavila ještě o gól vyšší výhru, pro kterou si dojela na půdu Nového Města nad Metují. Už po dvaceti minutách hry to bylo 0:3 a nebylo co řešit.

Nešťastnou porážku si připsal bydžovský výběr (1:0 v Jičíně). „Bylo velké umění prohrát toto utkání. Tato porážka se skousává velice těžce,“ láteřil Petr Průcha, trenér RMSK Cidlina.

Stejně dopadla i hradecká Slavia, která přestože doma v poločase proti Červenému Kostelci vedla, nakonec nezískala ani bod (1:2).

Třetí prohru v sezoně musel skousnout obhájce prvenství z Libčan, ta nedělní (4:2) přišla na trávníku letos sympaticky hrajícího mužstva Jaroměře.