Letohrad – Dvůr Králové 3:2

Letohrad vstoupil do nového ročníku vítězstvím, když už po dvaceti minutách vedl o dva góly. Po proměněné penaltě Černíka už to bylo 3:0, vzápětí však snížil Klazar. Hosté po pauze pouze korigovali.

Fakta – branky: 19. a 39. z pen. Černík, 14. Čada – 41. Klazar, 79. Řežábek. Rozhodčí: Rais. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 3:1. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Vaniš, Stejskal, Krystl (50. Lorenc) – Šponar (87. Pokorný), Kail, Linhart (53. Strasmeier), Černík (74. Kabourek) – Čada, Konečný (90. Černohous). TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Podolník, Pavlásek, Tomeš (56. Kruliš) – O. Vaníček, Fejk, Hruška, Řežábek (84. V. Hák) – Vágner, Klazar.

Ústí n. O. – Admira 4:0

Skvělý úvod. Ústečtí rozhodli o dělbě bodů během poločasu, během kterého vstřelili tři branky.

Fakta – branky: 26. a 41. Vaňous, 13. Souček, 76. Coufal. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 3:4. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Jehlička – Heger (85. Kopecký), Chleboun (79. M. Falta), Nágl, Coufal – Felcman (59. Ráliš), Brabec, P. Falta (87. Fikejz), Vaňous, Langer (66. Smejkal) – Souček.

Trutnov – Litol 6:1

Jednoznačná záležitost domácího celku, který otáčel stav z 0:1.

Fakta – branky: 23. Tauchman, 30. Křižovič, 41. a 63. P. Holubec, 60. Kejzlar, 66. Makovský – 12. Šmidrkal. Rozhodčí: Brychta (Plzeň). ŽK: 1:0. Diváci: 220. Poločas: 3:1. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Makovský, Kovář, Tobiáš – Kamitz, Tauchman, Landyš, J. Holubec – P. Holubec, Kejzlar (76. Šulitka).

Semily – V. Mýto 0:2

Velmi vydařený vstup mají za sebou fotbalisté Mýta. V Semilech se ujali vedení gólem Valáška a ještě do poločasu se trefil Fikejz. Po přestávce už se hosté soustředili na udržení vedení a mají v tabulce první tři plusové body.

Fakta – branky: 6. Valášek, 27. Fikejz. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 1:0. Diváci: 250. Poločas: 0:2. SK Vysoké Mýto: Černík – Trnka, Hock, Daněk, Živný – Valášek, A. Kopřiva, Štěpánek, Motl (74. Sedlák) – Mach, Fikejz (84. Krýda).

Nový Bor – Živanice 1:1, penalty 4:5

V utkání plném šancí nakonec padly jen dvě branky. Živanice ztrácely, ale po trestném kopu Gorola vystřihl ukázkovou „rybičku" M. Ujec. V penaltovém rozstřelu měl poslední slovo Herzán.

Fakta – branky: 40. Hoke – 70. M. Ujec. Rozhodčí: Klapák (Litoměřice). ŽK: 1:3. Diváci: 160. Poločas: 1:0. TJ Sokol Živanice: Volšík – Buriánek, Mocanu (70. O. Ujec), Novák, Trupl – Polák, Sůra, Herzán, Gorol, Hundák (59. M. Ujec) – T. Kakrda.

Turnov – Olympia 0:2

Ambiciózní Olympia ukázala svoji sílu hned v úvodním divizním utkání na horké turnovské půdě. O svém dvoubrankovém vítězství rozhodla již v úvodní půlhodině, kdy se trefili zkušení hráči Očovan a Rolko.

Fakta – branky: 14. Očovan, 26. Rolko. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:0. Diváci: 210. Poločas: 0:2. FC Olympia Hradec Králové: Kobos – Haupt, Rolko, Poděbradský – Kosař, Novotný, Klapka, Matěj Ptáček – Krejčík (89. Hofman), Očovan (86. Omovie Kingsley), Korba.

K. Hora – Jaroměř 3:1

Domácí rozhodli o osudu zápasu hned v jeho úvodu, kdy vstřelili dvě branky a do poločasu přidali i třetí.

Fakta – branky: 8. Antoš, 11. a 30. Křelina – 74. Kilevník. Rozhodčí: Kotyza. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 3:0. Jaroměř: Ondráček – Krahulec (86. Častvaj), Horák (86. Vladeka), Svoboda, Holub – Michálek (58. Bano), Kašajík (70. Ruprich), Kilevník, Exnar, Čenovský (68. Škoda) – Michek.

Další výsledek – 1. kolo: Jablonec n. J. – Suchdol 1:3 (0:1).