Skupina F

Smiřice – Dobruška B 3:0

Smiřice: Hottmar – M. Mochan (59. Dočekal), Matějček, Janko, Koza (52. Kodeš) – Fof, J. Mochan, Nývlt, Korenčík (79. Melichárek) – L. Černý (83. Škarytka), Bednář.

Ladislav Obst, sekretář SK Smiřice: „V úvodu utkání jsme nevyužili tři šance, což nás vzápětí mohlo mrzet, ale podržel nás brankář. Hra se postupně vyrovnávala. Ve druhé půli jsme začali soupeře přehrávat. Výsledkem byly tři góly v síti hostujícího týmu."

Skupina G

Dolní Kalná – Lokomotiva Hradec 8:0

Loko Hradec: Beránek – Pára, Schejbal (46. Saksl), Mašek, Javůrek ml. – Němec, Demeter, Ziegler, Vaněk (46. Javůrek st.) – M. Tichý, L. Tichý.

Svatoslav Kopecký, prezident Lokomotivy Hradec: „Zápas pro nás začal slibně. Měli jsme dvě velké šance, ale bohužel je neproměnili. Znovu se projevila naše nedisciplinovanost, neboť již ve 25. minutě jsme prohrávali 2:0 a měli dva vyloučené. V devíti jsme proti bojovnému mužstvu domácích neměli naději a bylo to jen o výši skóre. Navíc se nám ještě zranili další dva hráči, čímž se počet zraněných rozrostl na pět. Když k tomu připočteme dva vyloučené, tak nevím, kdo v příštím důležitém zápase nastoupí."

Mladé Buky – Malšovice 0:0

Malšovice: Blažko – T. Franc, Velinský, Ninger, Freiberg – Pavel Jareš, Tobiášek, Horký, Brokeš (68. Rezek) – Lemon, Bartoš.

David Franc, trenér Malšovic: „Hrálo se tvrdé a vyrovnané utkání s minimem šancí. My jsme sice byli o něco málo nebezpečnější a mohli jsme i kopat penaltu, ale nestalo se. Nadějné situace jsme nevyřešili tak, jak bychom měli. Přesto jsme s bodem spokojeni. Remíza je asi spravedlivá. Přijelo za námi dvanáct fanoušků, kterým bychom tímto chtěli poděkovat."

Žacléř – Kobylice 1:3

Kobylice: Holý – Pozler, F. Marek, F. Vincour (37. Hejcman), Drábek (84. Herzog) – Kubišta, Šoufek, Vávra, Khol – Nový (71. L. Říha), Havlíček (88. Dařbuján).

Petr Průcha, trenér Kobylic: „Jsem šťastný, že jsme zápas na horké půdě zvládli a potvrdili fakt, že venku se nám daří. Utkání rozhodl náš kapitán, který zcela jasně přečníval všechny aktéry zápasu a to nejen tím, že vstřelil tři branky, ale i přístupem, nasazením a herní kreativitou. Byl to opravdový kapitán. Jsem moc rád, poněvadž je to hodný a poctivý kluk."

Skupina H

Přepychy – Předměřice nad Labem 0:2

Předměřice nad Labem: Pavliš – Bareš, Hlavatý, Bergman, Paizker – Ložek (15. T. Ponikelský), Pekáč, Strakatý, Vyleťal – Mrkvička (75. Hosman), Voborník.

Josef Bouček, vedoucí mužstva Předměřic: „Po několika neproměněných šancích v první půli se nám po změně stran podařilo po větru vstřelit dvě branky, díky čemuž jsme zaslouženě vyhráli. Děkuji mužstvu za předvedený výkon a za tři body."