Duel v Malšovické aréně začíná v 17:30 a vstupenky je možné zakupovat v předprodeji na webu www.ticketportal.cz v cenových kategoriích 250 a 150 korun.

V utkání proti Islandu v Hradci Králové budou svěřenci trenéra Jana Suchopárka usilovat o první vítězství v kvalifikační skupině a uchování postupových nadějí na šampionát, který hostí v příštím roce Slovensko.

Příprava: Česko U21 - Slovensko U21 (Malšovický stadion, Hradec Králové).
Lvíčata porazila Slováky také v Hradci. Suchopárek chválil prostředí i atmosféru

Zájemci z řad organizované mládeže (školy + fotbalové kluby) mohou žádat o vstupenky zdarma prostřednictvím online formuláře zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAyFTqkHtDMacX6wj-B2yJii-YIf2yyYzeJVd2UHL5lObqvQ/viewform

V tomto případě platí praxe, že na 10 dětí náleží jedna vstupenka zdarma pro doprovázející dospělou osobu. Žádosti o vstupenky pro organizovanou mládež, kde je nutné vyplnit, pod kým je skupina organizována a nezbytné kontaktní údaje, lze zasílat do neděle 24. března.

Tyto vstupenky budou rozesílány průběžně podle přijatých požadavků. Místa pro školní a organizovanou mládež jsou kapacitně omezena, proto bude platit pořadí došlých žádostí.

Jan Suchopárek, trenér české fotbalové reprezentace do 21 let.
Nový hradecký stadion se mu líbí, na starém nedal Suchopárek důležitou penaltu

Vozíčkáři mohou zdarma rezervovat vstupenky na oba zmíněné zápasy na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz.

Pro aktivní fanoušky, kteří se chystají na utkání do Hradce Králové, je vyhrazen sektor G.

- z tiskové zprávy