Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od Fotbalové asociace České republiky. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Předposledním vítězem se stal Kamil Plecháček

Hradec Králové - Jako dvanáctý se dočká odměny pro vítěze kola Fortuna Tip ligy soutěžící se startovním číslem HK0004 Kamil Plecháček z Velkých Kolodějí (vítěze prosíme, aby se ozval na telefon 602 576 209), jenž trefil ve dvanáctém kole sedm výsledků. Ke dvanácti získaným bodům přidal dva bonusové za správně vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Fortuna odměňuje registrované tipéry

Hradec Králové - Společnost Fortuna, která je hlavním partnerem jarní fotbalové Tip ligy, odměňuje každý týden napříč republikou hráče, kteří u ní mají registrovaný účet.

Výherci prémiové hry za 11. kolo jsou: Miroslav Novák (Plzeňský deník) – 1000 Kč, Milan Holeček (Liberecký), Miroslav Buřič starší (Hradecký) – oba 500 Kč, Zdeněk Peták (Příbramský) – 300 Kč, Václav Zhouf (Jičínský) – 200 Kč, Václav Šimáček (Liberecký), Aleš Kincl, Viktor Janků (oba Moravskoslezský), Petr Hájek (Pražský), Radka Procházková (Kutnohorský) – všichni 100 Kč.

Částka bude výhercům připsána na účet Fortuny. Stejně budou vyhodnoceni soutěžící až do konce jarní části Fortuna Tip ligy.

Výsledky tipovaných zápasů 12. dějství
1. SK Třebechovice pod Orebem – SK Sparta Úpice (I. A třída) 1:2 2
2. FC Spartak Kobylice – FK Kratonohy B (I. B třída – skupina A) 6:4 1
3. TJ Sokol Malšovice – TJ Dvůr Králové B (I. B třída – skup. A) nehráno
4. Sokol Černíkovice – TJ Slavoj Předměřice (I. B třída – skup. B) 4:9 2
5. TJ Sokol Stěžery – TJ Sokol Myštěves (okresní přebor) 3:1 1
6. Sokol Cerekvice nad Bystřicí – TJ Sokol Třebeš B (okr. přebor) 2:3 2
7. Sokol Smidary-Červeněves – Sokol Dohalice (okresní přebor) 3:1 1
8. TJ Jiskra Prasek – TJ Sokol Lovčice (III. třída) 3:1 1
9. Sokol Sendražice – SK Jeníkovice (IV. třída – skupina A) 4:0 1
10. SK Klamoš – TJ Sokol Myštěves B (IV. třída – skupina B) 2:2 0

SUPERTREFA (přesný počet branek) 51

Průběžné pořadí po 12. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 11 113
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 11 104
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 8 104
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 8 101
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 8 100
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 8 95
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 5 93
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 11 92
HK0020 Alois Dejl, Jičín 8 92
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 8 92
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 5 91

EVROPSKÁ LIGA (12. – 36. místo)
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 11 90
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 11 89
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 8 89
HK0128 Jakub Uher, Hořice 5 89
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 5 87
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 8 86
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 8 86
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 5 86
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 5 86
HK0129 Miloš Uher, Hořice 5 86
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 2 86
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 6 85
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 0 85
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 8 84
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 5 84
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 5 84
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 2 84
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 11 83
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 11 83
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 11 83
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 8 83
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 83
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 5 83
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 5 83
HK0040 Josef Štayr, Prasek 5 83

I. LIGA (37. – 59. místo)
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 8 81
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 11 80
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 8 80
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov 8 80
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 8 80
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 5 80
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 5 80
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 2 80
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 2 80
HK0005 Marie Moníková, Ráby -1 80
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 78
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 78
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 11 77
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 11 77
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 11 77
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 8 77
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 8 77
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 5 77
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 8 76
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 6 76
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 8 75
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 5 75
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 75

II. LIGA (60. – 81. místo)
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 8 74
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 8 74
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 8 74
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 5 74
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 74
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 2 74
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 2 74
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 5 73
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 2 73
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 11 72
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 11 72
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov 8 72
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 8 72
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 5 72
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 5 72
HK0048 Josef Taichman, Prasek 11 71
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 71
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 8 71
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 8 71
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 8 71
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 5 71
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 0 71

ČFL (82. – 105. místo)
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 70
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 8 70
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 6 70
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 6 70
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 6 70
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 5 70
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 2 70
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 2 70
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 2 70
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov -1 70
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 6 69
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 6 69
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 11 68
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 8 68
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 8 68
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 5 68
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 2 68
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 0 68
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice -1 68
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 6 67
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 2 67
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 2 66
HK0145 Michal Šulc, Černilov 2 66
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 66

DIVIZE (106. – 127. místo)
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 65
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 11 65
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 11 65
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 8 65
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 6 65
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 5 65
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 2 65
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 2 65
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 6 64
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 2 64
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 6 63
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary 6 63
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 0 63
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 0 63
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice -1 63
HK0122 Petra Galová, Urbanice 8 62
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové 8 62
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 8 62
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 8 62
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 8 62
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 2 62
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 2 62

KRAJSKÝ PŘEBOR (128. – 149. místo)
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 11 61
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové 8 60
HK0200 Radek Zima, Prasek 6 60
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 5 60
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 2 60
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 2 60
HK0150 Martin Šmied, Smržov 11 59
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 8 59
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 8 59
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 59
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 5 59
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 5 59
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 2 59
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 2 59
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 2 59
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 0 59
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov 8 58
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 0 58
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 8 57
HK0197 Jana Purmová, Sloupno 6 57
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice 5 57
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 5 57

I. A TŘÍDA (150. – 172. místo)
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. -1 56
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 11 55
HK0220 Jana Zimová, Prasek 6 54
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 11 53
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 8 53
HK0006 Václav Moník, Ráby 8 53
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 8 53
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 2 53
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -1 53
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové -1 52
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 11 51
HK0216 Pavel Brett, Králíky 6 51
HK0217 Štefan Kotek, Prasek 6 51
HK0218 Matěj Zima, Prasek 6 51
HK0219 Radek Zima ml., Prasek 6 51
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 5 51
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 0 51
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice -3 51
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 14 50
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové 8 50
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 3 50
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 2 50
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové -1 50

I. B TŘÍDA (173. – 195. místo)
HK0199 Alena Purmová, Křičov 6 49
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka -1 49
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -1 49
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov 11 48
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 2 47
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 0 47
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 0 47
HK0212 Marie Hanušová, Hradec Králové 11 46
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany 5 46
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 5 46
HK0067 Milan Řehák, Libotov 11 45
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 8 44
HK0049 Martin Taichman, Prasek 2 44
HK0037 Karel Dušek, Prasek 8 43
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové -3 43
HK0215 Johana Hanušová, Hradec Králové 5 42
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov 2 42
HK0127 Jiří Kotek, Černilov -3 42
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 11 41
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 2 41
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 5 40
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 0 39
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové -3 39

OKRESNÍ PŘEBOR (196. – 216. místo)
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov 8 38
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 8 38
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 5 38
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 5 38
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové -4 38
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 5 36
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -1 36
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 0 32
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 5 31
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 5 30
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 5 28
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 0 25
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť 5 22
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary -4 20
HK0213 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 2 19
HK0214 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 2 18
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 3 17
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 0 17
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 0 17
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 0 14

„PRALESNÍ" LIGA (217. – 223. místo)
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0223 Vlastimil Šimůnek, Nový Bydžov 5 5
HK0221 Gustav Deutsch, Hradec Králové 0 4
HK0222 Alena Tomšíková, Nový Bydžov 0 -2
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové 0 -3

SBĚRNÁ MÍSTA FORTUNA TIP LIGY
1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 HK),
2. pobočka sázkové kanceláře Fortuna HK (Pospíšilova ulice),
3. Tabák Vízek Nový Bydžov (naproti bowlingu, ulice Čsl. armády).
Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.