Dvůr Králové - Živanice 0:0

Šlágr kola svojí úrovní zklamal. Nezáživný první poločas po pauze vyměnila větší snaha obou mužstev, gólu se ale diváci nedočkali. Oba týmy k němu ale měly blízko. Největší šanci hostů zahodil v 65. minutě Herzán, o minutu později fauloval Ferčák Klazara, pokutový kop ale Kilevníkovi chytil Hlouš.

Fakta – rozhodčí: Zadinová (Praha). ŽK: 2:2. Diváci: 340. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Picha, Kruliš, Podolník, Blažek – Kilevník, Daněk, Fejk, Samler (86. Macek) – Černík (73. Otradovský), Klazar. Sokol Živanice: Hlouš – Mocanu, Ferčák (77. Vrážel), Kabeláč, Novotný – Krejčík, Buriánek, Herzán, Klátil (90. Rydval) – Paprčiak, Malý (60. Hofman).

Pardubice B - Ústí nad Orlicí 2:1

Fakta – branky: 9. Janecký, 11. Fusek – 29. P. Falta. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Pardubice B: Ptáček – Pešek (46. Jan Růžička), Kopřiva, Tischler, Vanžura – Polák (9. Konvalina), Řezníček, Fousek, Dostálek – Janecký (87. Vágner), Fusek (90. Knotek). Ústí n. O.: Novák – Felcman, Felgr, David, Grepl – Nágl, Brabec, L. Smejkal, P. Falta (64. M. Falta), Šebrle (46. Ráb) – Kukla (74. Langer).

Náchod - Vysoké Mýto 1:1

Fakta – branky: 71. Bohuslav – 60. Kopecký. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. FK Náchod: Baláž – Moravec, Kábrt, Rompotl, Nejman – Simon (63. Bohuslav), Strnad, Vejprava, Petr (60. Srkal) – Malý (70. Kudláček) – Plšek. SK Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Žák, Živný, Valášek (86. Kráčmer) – Kopřiva, Kopecký (90. Sklenář), Podmajerský (91. Krýda), Dvořák (65. Krpata) – Ráliš, Matula (73. Krátký).

Nová Paka - Železný Brod 5:0

Fakta – branky: 4., 17. a 47. Blažej, 70. Žalman, 84. Tlustý. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (86. Kopal). Diváci: 200. Poločas: 2:0. N. Paka: Ottmar – Rozsévač (67. Žalman), Ptáček, Faitl, Motyčka (63. Pavlásek) – Labík (67. Tlustý), Věchet (56. Vaněk), Blažej, Janda – Macháček, Bastin.

Trutnov - Turnov 1:3

Nováček na favorita nestačil.

Fakta – branky: 76. Makovský – 11. Janů, 15. Bárta, 56. Novotný. Rozhodčí: Trska (Praha). Bez karet. Diváci: 250. Poločas: 0:2. MFK Trutnov: Šťastný – Kejzlar (81. Groer), Makovský, Křižovič, J. Holubec – P. Doubic, Marks, Kovář (85. Mařas), Kamitz (68. Bönisch) – Čech (44. Tobiáš), Vilám.

Kutná Hora - Svitavy 0:0

Více práce měl svitavský gólman Ehrenberger, se všemi šancemi si ale poradil a pomohl svému družstvu k bodu.

Fakta – rozhodčí: Němec. ŽK: 3:2. Diváci: 185. Poločas: 0:0. TJ Svitavy: Ehrenberger – Veselský, Ptáček, Schneider, Šplíchal – Paděra, Čížek (89. Válek) – Belej, Brůna (73. Kroulík), Novák (82. Urban) – Svoboda (90. Říha).

Dobrovice - Letohrad 3:2

Letohrad na favorita utkání nevyzrál.

Fakta – branky: 20. Osvald, 51. Boško, 77. Vladyka – 73. Šponar, 85. Vaniš. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 2:5. Diváci: 220. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Volšík – Šponar, Strasmeier, Vaniš, Krystl – Černohorský (60. Lorenc), Linhart, J. Jedlička, P. Štěpán (84. Pokorný) – Kabourek (71. Konečný), T. Jedlička.

Další výsledek – 11. kolo: Rapid Liberec –  Jablonec nad Jizerou 2:2 (0:1).

1.    Nová Paka        11    8    2    1    32:12    26
2.    Dobrovice        11    8    2    1    29:9      26
3.    Pěnčín-Turnov  11    6    2    3    25:15    20
4.    Ústí nad Orlicí   11    6    1    4    23:14    19
5.    Kutná Hora      11    6    1    4    16:13    19
6.    Dvůr Králové    11    5    3    3    14:14    18
7.    Pardubice B      11    5    2    4    15:11    17