Stříbrný medailista z republikového šampionátu v malé kopané startoval na silně obsazeném halovém turnaji.
 
Turnaje se zúčastnilo 20 kvalitních týmů z Královéhradeckého kraje, v jejichž středu se představila i řada ligových hráčů a reprezentantů České republiky. Například Radek Korba - reprezentant ČR do 16 let, Luděk Frydrych – reprezentant ČR do 20 let a účastník MS v Kanadě. Dále Pavel Černý – hráč druholigového týmu FC Hradec a syn bývalého reprezentanta ČR, Jan Šmidrkal - hráč týmu AC Sparta Praha a mnozí další.
Těchto 20 týmů bylo rozděleno do čtyř pětičlenných skupin, ze kterých se vždy jen dva nejlepší týmy probojovaly do finálového dne.
Z první skupiny postoupil vcelku bez problémů tým Miláno Jaroměř (mimo jiné Kašajík, Huňák, Tokar, Svoboda) a možná trochu překvapivě tým AGRO CS (mj. Zákravský, Jakl), který odehrál celou základní skupinu pouze s pěti hráči.
 
Z druhé skupiny postoupil s přehledem obhájce loňského vítězství tým FC Jelichov A (Duchnič, Holub, Valeš, Podolník, Frydrych), a také tým Babylon Jaroměř (M. Michálek, Jelínek, Mařas, J. Michálek).
 
Z nejvyrovnanější třetí skupiny postoupil po rozpačitém úvodu celek Mambo team (Šmidrkal, Věchet, Žalman, Tomeš), který doplnil vcelku překvapivě tým Kimberly Clark (Škoda, Svatoš, Kučera), když v přímém souboji o postup ze skupiny porazil asi největší překvapení turnaje, a to mladý a sympatický tým FC Chelsea (Korba, Halíř, Ruprich, Šimon, Fišer).
 
Z poslední skupiny se probojoval do finálového dne loňský finalista, a to tým Kousci Laušmanovi (Gilevník, Brendl, Otradovský, Groh), a také FC Jelichov B (Hundák, Kuchta, Hofman).
 
Ve finálovém dni bylo osm nejlepších týmů rozlosováno do dvou skupin po čtyřech týmech, kde se hrálo systémem každý s každým o nasazení do vyřazovacího systému. Tím prošel nejlépe tým FC Jelichov A, který tak suverénně obhájil své loňské vítězství. Na druhém místě skončil tým Milána Jaroměř a bronz vybojoval možná trochu překvapivě, ale zaslouženě, bojovný tým Kimberly Clark. Pomyslná ,,brambora“ zbyla na tým Babylon Jaroměř. Všem týmům patří poděkování za vzornou reprezentaci v turnaji.
 

Pořadí:

1. FC Jelichov A, 2. Miláno Jaroměř, 3. Kimberly Clark, 4. Babylon Jaroměř, 5. Mambo team, 6. AGRO CS, 7. Kousci Laušmanovi, 8. FC Jelichov B.
 
Individuální ceny
Nejlepší hráč: Oleg Duchnič (FC Jelichov A).
Nejlepší střelec: Martin Škoda (Kimberly Clark) 14 branek.
Nejlepší brankář: David Huňák (Miláno Jaroměř).
Nejslušnější tým: Babylon Jaroměř.