Poděbradský ve 22. minutě svůj tým zachránil od gólu, když po rohovém kopu domácích odvrátil míč z brankové čáry.

V Příbrami jste si vytvořili řadu šancí. Z tohoto pohledu je zisk bodu málo. Souhlasíte?
Určitě. Zápas jsme měli vyhrát. Vytvořili jsme si dostatek šancí, které jsme  měli proměnit. Je to škoda, protože na vítězství jsme v Příbrami každopádně měli.

Považujete remízu za velkou ztrátu vzhledem k dalším jarním bojům?
Musíme brát ohled na to, že Příbram letos hraje velmi dobře, má dostatek bodů, dokázala zaskočit některé favority. My jsme tam odjížděli s cílem neprohrát, nakonec si odvážíme alespoň bod. Až v dalším průběhu uvidíme, jestli to je málo nebo naopak. Ale osobně si myslím, že to jsou plusové body, takže můžeme být částečně spokojeni.

V prvním poločase jste svůj tým zachránil od gólové pohromy, neboť jste odvrátil míč z brankové čáry. Jak jste situaci vnímal?
Domácí zahrávali roh, míč směřoval na zadní tyč, náš brankář Koubek se k němu nedostal, protože ho protihráč držel. Stál jsem u tyče a naštěstí jsem stačil zakončení příbramského hráče vyhlavičkovat. Ale  kdyby šel balon  výš, tak bych ho neměl.

V Příbrami jste nevyužili řadu šancí. Neobáváte se toho, že byste mohli upadnout do střelecké krize, jako se vám to stalo na podzim, kdy vás trápily dvě dlouhé série bez vstřelené branky?
My jsme se v mužstvu ani o tom nebavili. Jdeme zápas od  zápasu. To, že dáváme málo gólů, je všeobecně známé. Každý trénink se zakončení věnujeme. Já  doufám, že přijde zápas, kdy dáme více gólů, jako třeba proti Teplicím (Hradec vstřelil tři branky – pozn. red.).