Semifinále

FC Hradec Králové – Sparta Praha 9:4 (4:1). Branky Hradce: Němcová 3, N. Sováková 3, A. Sováková, Neradová, Šulcová. Sparta si vůbec nevěděla rady se standardními situacemi Hradce.

Ve druhém zápase Slavia Praha vyhrála po dramatickém průběhu nad Třebší až po penaltovém rozstřelu, když utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně 3:3.

O třetí místo

Sparta Praha – Třebeš 4:1. Pražanky zvítězily jednoznačným rozdílem o tři góly.

Finále

Slavia Praha – FC Hradec Králové 2:2 (2:0). Branky Hradce: Neradová, A. Sováková. Do finále nastoupily domácí hráčky jako favoritky, ale celý první poločas absolutně nezvládly a prohrávaly o dva góly. Druhá půle už měla jednostranný průběh. Hradecká děvčata přes řadu šancí však stihla jenom vyrovnat a v penaltovém rozstřelu byla šťastnější pražská Slavia.

Konečné pořadí: 1. Slavia Praha, 2. FC Hradec Králové, 3. Sparta Praha, 4. Třebeš.   (ld)