Třetím kolem o víkendu pokračuje fotbalová divize C. Z okresních zástupců se v domácím prostředí představí jen Převýšov.

Sobota 17.00: FK Náchod (14. místo, 0 bodů) – RMSK Cidlina Nový Bydžov (11. místo, 1 bod). Jedná se o souboj týmů, kterým by notně pomohl tříbodový zisk. Zatímco Náchod je stále na nule (prohry s Jabloncem B a Pardubicemi B), novobydžovský tým před týdnem remizoval se Dvorem Králové.

Hosté by oproti posledním zápasům měli být v kompletním složení. Podle předpokladů by se mělo jednat o vyrovnané střetnutí. Ke komu se přikloní více štěstí?

Neděle 10.15: SK Převýšov (9. místo, 3 body) – FC Velim (3. místo, 6 bodů). Jeden ze šlágrů kola čeká svěřence kouče Bohuslava Pilného. Ti se co nejrychleji musí oklepat z nedávného debaklu v Polepách (0:4). Hned ve středu je totiž čeká utkání 3. kola Ondrášovka Cupu s prvoligovou Slavií Praha.

Velim se chce podobně jako v loňské sezoně pohybovat na špici tabulky, což už v úvodních dvou kolech naznačila (výhry v Turnově 1:0 a s Mšenem 3:1).

Neděle 17.00: FK Pěnčín-Turnov (11. místo, 1 bod) – FC Hradec Králové B (11. místo, 1 bod). „Votroci“ zavítají na horkou půdu. Naposledy doma zachraňovali bod proti Trutnovu až v závěrečných minutách. Nutno podotknout, že někteří hradečtí mladíci, kteří vloni vybojovali s dorostem mistrovský titul, sbírají v soutěži první zkušenosti.

Celek Turnova rovněž nezahájil sezonu příliš zdařile. Po porážce s Velimí remizoval v Nové Pace. Dočká se některý z týmů prvního vítězství v nové sezoně?