DOROST



Okresní přebor – 4. kolo: Kratonohy - Malšovice 2:1, Ohnišťany - Chlumec 3:7, Dohalice - Probluz 3:0, Rasošky - Malšova Lhota 2:5, Lhota p. L. - Hlušice 2:13, Kosičky - Kobylice 0:4, Skřivany - Červeněves 14:1, Cerekvice - Vysoká 0:7. 2. kolo: Malšovice - Probluz 10:1.

 

1. Skřivany    4 0 0 33: 1 ⋌12
2. Kobylice   4 0 0 32: 3 ⋌ 12
3. Hlušice    3 0 1 29:10 ⋌9
4. Chlumec   3 0 0 17: 4 ⋌9
5. Kosičky    3 0 1 14: 5 ⋌ 9
6. Malš. Lhota   2 1 0 10: 5 ⋌7
7. Dohalice   2 1 1 8: 7 ⋌ 7
8. Vysoká n. L.   2 0 2 11: 9 ⋌6
9. Kratonohy   1 1 2 5:15 ⋌4
10. Malšovice   1 0 1 11: 3 ⋌3
11. Červeněves   1 0 3 11:24 ⋌3
12. Rasošky   1 0 3 8:23 ⋌3
13. Ohnišťany   0 1 3 10:19 ⋌1
14. Cerekvice   0 1 3 2:18 ⋌ 1
15. Probluz    0 1 3 4:23 ⋌ 1
16. Lhota p. L.   0 0 4 5:41 ⋌0


 

STARŠÍ ŽÁCI



Okresní přebor – 4. kolo: Lovčice - Lužec 0:3, Kunčice - Malšova Lhota 1:1, Rasošky - Slavia Hradec B 0:16, Skřivany - Dohalice 2:0, Černilov - Probluz 6:0. 3. kolo: Kobylice - Rasošky 3:0 kont.

 

1. Slavia HK B   2 0 0 20: 1 ⋌6
2. Malš. Lhota   1 1 0 2: 1 ⋌4
3. Černilov    1 0 0 6: 0 ⋌3
4. Kobylice    1 0 0 3: 0 ⋌3
5. Lužec n. C.    1 0 0 3: 0 ⋌3
6. Skřivany    1 0 0   2: 0 ⋌3
7. Kunčice    0 1 1 2: 5 ⋌ 1
8. Stěžery    0 0 0 0: 0 ⋌0
9. Dohalice    0 0 1 0: 2 ⋌0
10. Lovčice    0 0 2 0: 4 ⋌ 0
11. Probluz    0 0 1 0: 6 ⋌0
12. Rasošky    0 0 2 0:19 ⋌0




Okresní soutěž – 4. kolo: Myštěves - Ohnišťany 7:0, Převýšov - Nové Město odloženo (7. 10. v 16). 3. kolo: Nové Město - Libčany 3:0 kont.

 

 

1. Myštěves    2 0 0 13:0 ⋌6
2. Nové Město   1 0 0 3:0 ⋌3
3. Převýšov    0 0 0 0:0 ⋌0
4. Velichovky   0 0 0 0:0 ⋌0
5. Lhota p. L.    0 0 0 0:0 ⋌0
6. Nový Hradec   0 0 0 0:0 ⋌0
7. Libčany    0 0 1 0:3 ⋌0
8. Cerekvice   0 0 1 0:6 ⋌0
9. Ohnišťany    0 0 1 0:7 ⋌0


 

MLADŠÍ ŽÁCI



Okresní přebor – 4. kolo: Olympia Hradec C - Nový Hradec 10:1, FC Hradec C - RMSK Cidlina C 7:1, Třebeš B - Kunčice 6:0, Kosičky - Slavia Hradec B 6:0, Jaroměř B - DFC Hradec žákyně 1:8, Skřivany - Červeněves odloženo (6. 9. v 17), Černilov - Probluz 0:4.

 

1. DFC HK žákyně   2 0 0 13: 1 ⋌6
2. Třebeš B    1 1 0 8: 2 ⋌4
3. Olympia HK C   1 0 1 11: 4 ⋌3
4. FC Hradec C   1 0 0 7: 1 ⋌3
5. Probluz    1 0 0 4: 0 ⋌3
6. Kosičky     1 0 1 6: 5 ⋌3
7. Červeněves    1 0 0 2: 1 ⋌3
8. Cidlina C     1 0 1 4: 8 ⋌3
9. Slavia HK B    0 1 1 2: 8 ⋌1
10. Skřivany    0 0 0 0: 0 ⋌0
11. Stěžery     0 0 0 0: 0 ⋌0
12. Černilov    0 0 1 0: 4 ⋌0
13. Kunčice    0 0 1 0: 6 ⋌0
14. Jaroměř B    0 0 2 2:10 ⋌0
15. Nový Hradec   0 0 1 1:10 ⋌0