Do kabin se však odcházelo za stavu 1:1. Po přestávce Severočeši z brejků dvakrát udeřili. Jejich hru oživil střídající Kodeš. „Votroci" tak vypili kalich hořkosti až do dna.

I. liga U19: FC Hradec – Teplice 1:3 (1:1). Branky: 44. Hrabar – 23. Výborný, 64. a 90. (+3) Laňka. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Hradec: Ordelt – Heger, Vyšehrad, Václavek, Hlavsa – Habrman, Trubač – Hrabar, Zdržálek, Zbudil (60. Dočekal) – Vágner.

Václav Pišta, asistent trenéra Hradce: „Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po třiceti vteřinách nastřelil Hrabar břevno. Poté jsme soupeře přimáčkli do jeho pokutového území a dvacet minut do něj bušili. V této fázi jsme si vypracovali minimálně čtyři šance, které jsme bohužel neproměnili. Zákonitě přišel trest, kdy po rychlém brejku byl u zadní tyče nikým nehlídaný Laňka a pohodlně otevřel skóre. Poté naše aktivita mírně upadla, přesto jsme byli nadále lepší. Minutu před poločasem jsme zaslouženě vyrovnali, když se z hranice velkého vápna přesně k tyči trefil Hrabar. Druhý poločas začali lépe hosté, my jsme nemohli chytit tempo. V 64. minutě po zpětné přihrávce dal hostující Laňka střelou z vápna druhý gól. Ve zbývajícím čase jsme už nenašli odpověď a tak v nastavení potvrdil Laňka teplické vítězství. Příští utkání hrajeme již ve středu od 11 hodin v Mladé Boleslavi."