I. liga U19: FC Hradec Králové – Sparta Praha 2:1 (1:0). Branky: 43. Vágner, 89. Zbudil – 84. Schick. Rozhodčí: Černý. Diváci: 160. Hradec: Ordelt – Hlavsa, Strasser (77. Dočekal), Václavek, D. Drozd – Habrman (61. Heger), Hrabar – Zdržálek, Kraják, Zbudil (90. Korčák) – Vágner (77. Dědeček).

Václav Pišta, asistent trenéra Hradce: „První půle byla z naší strany pasivní. Záloha byla zatažená hluboko na naší půlce. Sparta díky tomu měla více ze hry a vytvořila si také více šancí. Ve dvou případech nás podržel Ordelt. Nakonec jsme to byli my, kdo vstřelil gól. Dvě minuty před přestávkou se po individuální akci prosadil Vágner. Do druhého dějství jsme vstoupili s větší aktivitou a díky přesnější kombinaci a vysunutému presinku jsme byli lepší a dokázali si vytvořit šance. Nejprve po akci Zdržálka s Drozdem přestřelil Kraják z místa penalty odkrytou branku. Poté Hrabar trefil jen tyč a Vágner se neprosadil proti brankáři. Trest přišel v 84. minutě, kdy po zmatcích v obraně vyrovnal parádním lobem Schick. Minutu před koncem však Dočekal získal ve vápně soupeře odražený míč, našel volného Zbudila, který rozhodl. Utkání mělo výbornou úroveň, zejména druhá půle se hrála v obrovském tempu. Diváci sledovali pohledné utkání a to nejen díky našemu výbornému výkonu, ale i díky hernímu projevu Sparty. K dalšímu zápasu cestujeme v sobotu do Opavy."