Okresní fotbal mládeže ve výsledcích:
BD Group okresní přebor mladších žáků, finále A – 10. kolo: Kosičky – Roudnice 1:14.
11. kolo: Roudnice – Kobylice 5:1, Černilov – Kosičky 10:4, Smiřice – Nový Hradec Králové 1:5 (po utkání hostující hráči převzali z rukou předsedy OFS Hradec Králové Martina Zbořila pohár za vítězství v soutěži), Stěžery /Probluz – Kunčice 6:2, Skřivany – Dohalice 8:2, Malšovice – Třebeš B 2:2.
Konečná tabulka:
1. Nový Hradec 11 9 1 1 51:27 28
2. Skřivany 11 9 0 2 69:12 27
3. Černilov 11 8 1 2 53:22 25
4. Roudnice 11 7 2 2 63:32 23
5. Třebeš B 11 6 2 3 45:33 20
6. Smiřice 11 6 1 4 33:34 19
7. Malšovice 11 4 3 4 19:24 15
8. Kobylice 11 4 0 7 23:40 12
9. Stěžery/ Probluz 11 3 1 7 26:47 10
10. Dohalice 11 3 1 7 26:49 10
11. Kosičky 11 1 0 10 20:66 3
12. Kunčice 11 0 0 11 14:56 0
BD Group okresní přebor mladších žáků, finále B – 8. kolo: Sokol Kratonohy – FC Hradec Králové žákyně 1:2.
10. kolo: Vysoká nad Labem – Třebeš dívky 0:1.
11. kolo: Lovčice – Předměřice nad Labem 1:10, Jiskra Prasek – FC Hradec Králové žákyně 0:1, Cerekvice nad Bystřicí – Sokol Kratonohy 4:5, Sokol Třebeš dívky – Převýšov 5:4, Malšova Lhota – Vysoká nad Labem 6:3.
Konečná tabulka:
1. FC Hradec žákyně 10 8 2 0 36:3 26
2. Kratonohy 10 7 1 2 26:16 22
3. Převýšov/ Červeněves 10 6 2 2 37:17 20
4. Předměřice 10 6 1 3 40:16 19
5. Vysoká n. L. 10 6 1 3 27:17 19
6. Malšova Lhota 10 5 2 3 35:23 17
7. Třebeš dívky 10 5 0 5 31:28 15
8. Cerekvice 10 3 1 6 25:30 10
9. Prasek 10 2 1 7 16:38 7
10. Ohnišťany 10 0 2 8 12:54 2
11. Lovčice 10 0 1 9 13:56 1
Eurofin Management OP st. přípravky 4+1 – 18. kolo: Lhota p. L. – Libčany (pátek 22. 6. v 17.00), Roudnice – HK dívky 7:5.
Pořadí: 1. Předměřice (skóre 202:41) 47 bodů, 2. Roudnice (186:71) 42, 3. Lhota p. L. (147:51) 35, 4. FC Hradec dívky (116:83) 31, 5. Skřivany (103:95) 31, 6. Kratonohy (126:105) 30, 7. Libčany (114:127) 22, 8. Nepolisy (94:235) 13, 9. Myštěves (77:154) 10, 10. Velichovky (56:259) 1 bod.
HLDS OP ml. přípravky 4+1 – turnaj 18A hř. Malšovice: Malšovice – Stěžery 2:4, Třebeš C – Stěžery B 0:6, Třebeš C – Loko Hradec 4:1, Malšovice – Loko Hradec 3:1, Třebeš C – Stěžery 2:2, Malšovice – Stěžery B 1:5.
Turnaj 18C hř. Nový Hradec: Nový HK – Kratonohy 15:0 (korekce). (ld)