Ve výsledcích

Hradecký deník OP st. žáci - 7. kolo: Předměřice - Hlušice 1:3, Nepolisy - Smiřice 0:8, Převýšov - Lhota p. L. 3:0, Stěžery/ Probluz - Třebeš B 6:1.

Pořadí: 1. Třebeš B (45:11) 18 bodů, 2. Stěžery/ Probluz (26:5) 15, 3. Převýšov (25:6) 15, 4. Lhota p. L. (32:8) 12, 5. Smiřice (22:10) 12, 6. Nový Hradec (12:15) 6, 7. Hlušice (5:23) 3, 8. Předměřice (7:44) 3, 9. Nepolisy (2:54) 0.

BD Group okresní přebor mladší žáci východ - dohrávka: Malšovice - Dohalice 3:1. 7. kolo: Třebeš dívky - Malšovice 1:1, Malšova Lhota - Stěžery/ Probluz 2:14, Předměřice - Smiřice 0:5, Třebeš B – Černilov 2:3, Vysoká - FC Hradec žákyně 1:2, Dohalice - Nový Hradec 6:0.

Pořadí: 1. Černilov (skóre 54:11) 21 bodů, 2. Stěžery/ Probluz (41:19) 18, 3. Třebeš B (36:14) 15, 4. Dohalice (35:18) 15, 5. Smiřice (37:21) 12, 6. Nový Hradec (22:27) 12, 7. Malšovice (27:34) 7, 8. Třebeš dívky (20:33) 7, 9. Vysoká (11:31) 6, 10. FC HK žákyně (10:25) 4, 11. Malšova Lhota (11:55) 4, 12. Předměřice (18:34) 3.

BD Group okresní přebor mladší žáci západ - 7. kolo: Skřivany - Roudnice 3:1, Lovčice - Ohnišťany 0:8, Kobylice - Cerekvice 5:1, Převýšov - Kosičky 2:5, Kunčice - Kratonohy 4:1.

Pořadí: 1. Skřivany (skóre 81:2) 21 bodů, 2. Kobylice (21:7) 16, 3. Roudnice (43:5) 15, 4. Kosičky (32:13) 12, 5. Cerekvice (19:34) 9, 6. Ohnišťany (19:45) 9, 7. Převýšov (18:29) 7, 8. Kunčice (19:19) 6, 9. Kratonohy (20:40) 6, 10. Prasek (17:36) 3, 11. Lovčice (6:65) 0.

HLDS okresní přebor starší přípravka 7+1 - 5. kolo: Malšovice - Třebeš B 2:3, Hořiněves - Černilov 0:7, Chlumec B - Nový Hradec 2:0.

Pořadí: 1. Malšovice (skóre 24:6) 12 bodů, 2. Chlumec B (19:4) 9, 3. Černilov (22:8) 9, 4. Třebeš B (16:9) 7, 5. Nový Hradec (14:14) 7, 6. Stěžery (16:14) 6, 7. Třebeš dívky (6:29) 0, 8. Hořiněves (2:35) 0.

Eurofin Management OP st. přípravka 4+1 - 5. kolo: Velichovky - Předměřice 1:26, Lhota p. L. - Skřivany 1:3, Kratonohy - Roudnice 3:6, Libčany – HK dívky 1:10, Nepolisy - Myštěves 0:15.

Pořadí: 1. Roudnice (skóre 51:15) 15 bodů, 2. Předměřice (66:17) 10, 3. FC HK dívky (32:19) 10, 4. Skřivany (28:23) 10, 5. Kratonohy (54:23) 9, 6. Lhota p. L. (33:22) 7, 7. Myštěves (34:27) 7, 8. Libčany (15:40) 3, 9. Velichovky (16:65) 1, 10. Nepolisy (9:87) 0.

HLDS okresní přebor mladší přípravky 4+1 - turnaj 5A hř. Háječek: FC Hradec – Malšovice 2:3, FC Hradec B - Třebeš C 2:2, FC Hradec B - Malšovice 3:3, FC Hradec - Třebeš C 1:1.

Turnaj 5B hř. Loko Hradec: Stěžery - Nový Hradec 2:6, Stěžery B - Nový Hradec B 1:1, Loko Hradec - Nový Hradec 0:16, Stěžery - Nový Hradec B 3:1, Stěžery B – Nový Hradec 2:1, Loko Hradec - Nový Hradec B 1:3, Stěžery B - Loko Hradec 11:0 (předehráno).

Turnaj 5C hř. Urbanice: Urbanice - Černilov 2:10, FC Hradec žákyně - Černilov B 2:3, FC Hradec žákyně - Černilov 1:10, Urbanice - Černilov B 3:7.

Turnaj 5D hř. Kratonohy: Nové Město - Slavia Hradec 1:4, Kratonohy - Olympia Hradec B 3:6, Kratonohy - Slavia Hradec 3:6, Nové Město - Olympia Hradec B 3:3.

Turnaj 5E hř. Roudnice: Roudnice - Předměřice 1:4, Kunčice - Dohalice 10:0, Kunčice - Předměřice 1:0, Roudnice - Dohalice 10:3.

Turnaj 5F hř. Kobylice: Kobylice - Lhota p. L. 1:3, Myštěves - Libčany 12:1, Myštěves - Lhota p. L. 1:8, Kobylice - Libčany 22:1.

(ld)