Třebeš – Malšovice 1:1

Třebeš: Kašpar – Zbořil, Štěrba, Obst, Heglas (46. Vlach) – Pe. Mizerík (46. Krykorka), Munzar, Farkaš, Sochor – Majer, Pa. Mizerík (85. Fischer). Malšovice: Hloušek – Luňák, D. Franc, T. Franc, Freiberg – Libřický (46. Krucký), Tobiášek (76. P. Jareš), Horký, J. Jareš – Lemon, Ninger.

Petr Mrkvička, trenér Třebše: „Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a pokusit se co nejdříve skórovat. Bohužel úvod nám nevyšel a první dvě šance měl soupeř. Poté jsme převzali aktivitu na míči, ale jedinou naši stoprocentní šanci v první půli z malého vápna zahodil útočník. Po změně stran jsme se snažili rozhodnout. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků. V 75. minutě jsme se po krásném zahrání přímého kopu Zbořilem ujali vedení. Když už se zdálo, že duel dovedeme do vítězného konce, tak pomezní rozhodčí místo autu odmával roh. Po jeho zahrání se nádherně trefil hlavičkou Franc, čímž rozhodl o dělbě bodů. Myslím, že vzhledem k vypracovaným šancím je remíza zasloužená. Z posledních šesti utkání jsme získali jen osm bodů, a proto se nad sebou musíme zamyslet. Na jaře se musíme soustředit, jak hrát atraktivní fotbal, a přestat myslet na to, že můžeme postoupit do I. A třídy."

David Franc, trenér Malšovic: „Prvních dvacet minut jsme byli lepší, avšak nevyužili jsme tři vyložené šance. Domácí byli zaskočeni. Pak se hra vyrovnala, domácí byli více na balonu. My jsme však byli dobře takticky připraveni, soupeř chodil do plných a vytvořil si snad jedinou šanci. Ve druhé půli bylo naší taktikou nechat třebešské hráče vybláznit. Od 65. minuty jsme na čtvrt hodiny soupeře zmáčkli. Domácí však paradoxně dali z přímého kopu gól. Nám se podařilo vyrovnat po rohu. Myslím, že na I. B třídu to byl zápas velmi dobré úrovně. Domácí budou s remízou asi zklamaní, neboť častěji drželi míč, my jsme však měli více šancí. Remíza je tedy asi spravedlivá. Soupeř musí uznat, že měl kliku."

Černíkovice – Loko Hradec 4:1

Loko Hradec: Beránek – Šimek (25. Němec), Denk, Odehnal, Pára – Javůrek, Svatoň, Bartoněk, Demeter (60. Šubrt) – Tichý, Ziegler.

Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy: „Domácí měli dobrý vstup do zápasu a už v 11. minutě vedli 2:0. Poté jsme hru vyrovnali a Zieglerovi se podařilo snížit. Vlastní nedisciplinovaností jsme se však připravili o šanci uhrát dobrý výsledek."

Opočno – Předměřice n. L. 2:0

Předměřice: Hopko – T. Ponikelský, Vejprava st., Voborník – Kašpar, Šmarda, Hlavatý, Vejprava ml., Bareš (78. Jaška) – Strakatý, Soukup.

Martin Strakatý, trenér Předměřic: „Zápas se mi hodnotí špatně, neboť jsme nevyužili pět vyložených gólových šancí. Soupeř svoje brankové příležitosti proměnil, a tak jsme prohráli 2:0."