TJ Start Jihlava – FC Hradec Králové 0:3 (0:2). Branky: Kosová, Nepokojová, Teislerová. FC Hradec: Němcová – Vaňková (46. E. Šubrtová), Hlaváčková, Kosová (46. Bartoňová), Petrasová – Jančová (46. Teislerová), Odehnalová, Benešová, Ninczová (58. Prouzová) – Nepokojová, Lacinová

 Úvodní zápas sezony se nesl ve znamení nervozity a seznamování s nováčkem soutěže, který se ukázal v první půli jako nadšený soupeř.

 Hradecká děvčata byla od začátku takticky i herně lepší, ale jejich výkon zbytečně srážely individuální chyby a neproměněné šance.

 V první půli hráčky Jihlavy ještě stačily držet se soupeřkami krok, ale ve druhé části to bylo jen o dobývání domácí svatyně. Paradoxně však padla po přestávce z mnoha šancí pouze jediná branka.

 Zdeněk Káranský, trenér FC Hradec Králové: „Naše hra byla místy přizpůsobená soupeři, kterého jsme neznali. Po přestávce a změně rozestavení přišlo zlepšení, bohužel, bez většího brankového efektu. Ale hra se zlepšila o padesát procent, a to je povzbuzení do dalších a těžších zápasů.“