Vzhledem k tomu, že se navíc jednalo o duel sousedů v tabulce, tak si oba místa prohodili. „Klokani" jsou třináctí s padesáti body, „votroci" mají o bod méně a jsou čtrnáctí.

Juniorská liga: Bohemians – FC Hradec 6:2 (5:1). Branky HK: 40. Kraják, 62. z pen. Vobejda. Hradec: Ordelt (46. Zavřel) – Soukup (46. Hrabar), Zezula, Krčál, Drozd – Hovančík (46. Vyšehrad), Kopřiva, Vobejda – Týfa (62. Heger), Vágner (79. Pago), Kraják.

Jaroslav Veselý, trenér Hradce: „Zápas pro nás začal katastrofálně a během úvodních deseti minut jsme inkasovali tři laciné branky. Náš katastrofální výkon pokračoval až do konce poločasu. Řeknu otevřeně, že to bylo naše nejhorší vystoupení v letošním ročníku Juniorské ligy. Po vystřídání se náš herní výkon ve druhé půli zlepšil a odešli jsme alespoň trošku se vztyčenou hlavou. Přesto jsem z výkonu svých svěřenců rozladěn. Myslím si, že někteří hráči si těžce přibouchli dveře do letní přípravy s A mužstvem. Závěrečný duel sehrajeme ve čtvrtek, kdy od 17 hodin hostíme v Orlické Kotlině fotbalisty Třince."

Jan Skalička