Předměřice – Malšovice 4:0

Předměřice: Hopko – Jiroušek (70. L. Ponikelský), Šmarda, Hronek, Vyleťal (75. Kašpar) – Bergman, J. Bareš, Hlavatý, Paizkert – Frank (63. E. Bareš), Soukup (60. T. Ponikelský). Malšovice: Hloušek (85. Neppl) – Luňák, Kloubec, T. Franc, Freiberg – T. Krejčí (65. Černý), Tobiášek, Horký, Libřický – Groh (58. D. Krejčí), P. Jareš.
Martin Strakatý, trenér Předměřic: „Konečně to byl zápas podle našich představ. Od začátku jsme hráli zodpovědně dozadu a soupeře jsme k ničemu nepustili. Naopak jsme Malšovice přitlačili před jejich vápno a vytvořili jsme si dostatek šancí, z nichž tři jsme využili ke skórování. Během druhého poločasu se obraz hry nezměnil. Míč byl po většinu času na našich kopačkách, bohužel jsme dokázali vstřelit už jen jeden gól. Všem děkuji za předvedený výkon."
David Franc, trenér Malšovic: „Byla to jasná záležitost domácích, k vítězství jim blahopřeji. My jsme prakticky nevystřelili na soupeřovu branku. Z naší stany to byla tragédie, jen třem, maximálně čtyřem klukům se chtělo běhat a to je hodně málo. Je to špatné. Přibyli nám další zranění hráči, takže v poli už hraje i druhý gólman."

Loko HK – Třebeš 3:0
Loko Hradec: Beránek – Zvolánek, M. Denk, Svatoň, Javůrek – D. Denk, Mašek, Schejbal, Podlipný – Tichý, Ziegler (70. Šimek). Třebeš: Vocl – Majer, Štěrba, Heglas (85. Kordač), Jankovský – Zeman, Vašátko (65. Bielčík), Sochor (65. Krykorka), Štajer – Vlkanova (83. Černý), Mizerík.
Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy: „V prvním poločase nebyla naše hra směrem dopředu optimální. Hosté měli míč více ve svém držení, ale k zakončení je naše obrana vůbec nepustila. Naopak po standardní situaci jsme se ujali vedení. Ve druhé půli byl k vidění oboustranně dobrý fotbal. Na rozdíl od hostů jsme dokázali vytvořené šance proměnit. Těší nás, že jsme Třebši vrátili podzimní porážku a fanouškům hostí dokázali, že umíme hrát fotbal. Myslím, že předvedená hra a výsledek 3:0 hovoří za vše."
Petr Mrkvička, trenér Třebše: „Jeli jsme na půdu rozjeté Lokomotivy. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Zaslouženě jsme utrpěli nejvyšší porážku od roku 2010, kdy nás stejným způsobem porazila Vysoká. Rozdíl byl v proměňování šancí. Domácí hráli důrazněji. Vytvořili si sedm gólovek, z nichž dali tři branky a dvakrát nastřelili břevno. My jsme hráli kombinačně líbivější fotbal, vytvořili jsme si osm šancí, jenže jsme z toho nevytěžili nic. Myslím, že prohra je zasloužená. Nehraje se na krásu, ale na góly. Jediným pozitivem v našem týmu je fakt, že všichni udělali maturitu nebo zápočty a zkoušky na vysokých školách. Pokud chceme opět do čela tabulky, musíme se rapidně zlepšit v zakončení."