Skupina F

Hronov – Smiřice 1:0

Smiřice: Hottmar – M. Mochan, Melichárek, Janko, Koza – Korenčík, J. Mochan (66. Dočekal), Nývlt, Koutník – Matějček (56. Černý), Bednář.

Petr Krejčí, asistent trenéra Smiřic: „Utkání bylo vyrovnané se šancemi na obou stranách. Domácí jednu dokázali využít a tak získali tři body."

Skupina G

Malšovice – Dolní Kalná 4:2

Malšovice: Blažko – Luňák, Velinský, T. Franc, Freiberg (46. Libřický) – P. Jareš (82. Vostrovský), Ninger (75. Valc), Horký, Brokeš – Bartoš (68. Krejčí), Lemon.

David Franc, trenér Malšovic: „Hosté měli lepší vstup do utkání a brzy šli do vedení. Nás nastartovala až neuznaná branka zhruba ve 30. minutě. Od té doby jsme byli aktivnější. Do poločasu jsme otočili skóre, ale ve 45. minutě jsme udělali chybu a soupeř vyrovnal. Po přestávce jsme přidali, měli jsme více brankových příležitostí a dvě jsme dokázali proměnit. Dolní Kalná už po přestávce neměla prakticky nic. S hostujícími hráči přijel autobus asi padesáti fanoušků, kterým patří poděkování. Byli velice slušní stejně tak jako hráči Dolní Kalné. To se jen tak nevidí."

Janské Lázně – Kobylice 0:5

Kobylice: Holý – Pozler, F. Marek, F. Vincour (58. Šoufek), Drábek – Kubišta, Hejcman (71. Hanuš), Vávra, Klzo – Havlíček, Nový.

Petr Průcha, trenér Kobylic: „V historicky prvním vzájemném utkání jsme na půdě Janských Lázní obstáli. Přesvědčivé vítězství se však nerodilo lehce, hlavně z hlediska přesvědčení hráčů ve své schopnosti. Zápas měl dva momenty, které ho rozsekly. V první řade to bylo nastřelené břevno naší branky ve 20. minutě a první náš gól v závěru první půle. Kdybychom prohrávali 1:0, tak bychom se v utkání matlali, patlali a těžce bychom skóre obraceli. Hra domácích připomínala finále ME 1976, tudíž neměla spád, tempo a agresivitu. Bál jsem se, že by to tak bylo nadále a my bychom se tomu přizpůsobili. Vstřelená branka to rozčísla. Prostor získaný pohybem jsme dokázali zužitkovat hlavně ve druhé půli. Obdivuji starší hráče domácích, například bratry Dvořáky, že i v těchto letech dokáží kvalitně hrát I. B třídu. Klobouk dolů. Naopak mě stále utvrzuje názor, že zájem mladých o fotbal je skutečně prachbídný. Myslím, že to ale není problém jen Janských Lázní."

Mladé Buky – Lokomotiva Hradec 2:1

Loko Hradec: Beránek – Javůrek, Denk, Svatoň, Bělonohý – Pára, Schejbal, Mašek, Demeter – Ziegler, Němec. Střídal: Rosůlek za Bělonohého.

Svatoslav Kopecký, prezident klubu Lokomotiva Hradec Králové: „Za stálé mírné převahy domácího týmu proběhlo utkání v poklidném duchu. Bez bojovnosti a pohybu jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek. Více k tomu není co dodat, protože takhle se o záchranu nehraje."

Skupina H

Předměřice nad Labem – Machov 2:1

Předměřice: Pavliš – Jírek (57. Bareš), Jiroušek, Vyleťal, Hronek – Hlavatý, L. Ponikelský, T. Ponikelský, Švásta (85. Pšenička) – Pekáč, Voborník.

Josef Bouček, vedoucí mužstva Předměřic: „Úvod utkání nám vyšel a již ve 4. minutě jsme se ujali vedení. Hosté vyrovnali hned na začátku druhého poločasu. Po této brance jsme museli přidat. Vytvořili jsme si čtyři stoprocentní šance, ale proměnili jsme pouze jednu. Myslím, že za druhou půli jsme zaslouženě vyhráli."