Největší zastoupení, celkem tři hráče, v ní logicky mají fotbalisté Holic, kteří se po sedmi letech opět probojovali do divize C. Pod trenérským dohledem Stanislava Šedivky mužstvo inkasovalo jen devětadvacet branek, a tak se do elitní společnosti dostaly dvě opory zadních řad – Miroslav Jedlička (celkem získal pět nominací) a Lukáš Pištora (čtyři nominace). Díky své vysoké střelecké produktivitě nemůže chybět ani útočník David Velinský. K postupu pomohl sedmnácti góly. Velinský drží ještě jeden primát: z celé soutěže získal nejvíce nominací – celkem sedm.

Společnost v útoku dělají Velinskému kanonýr na slovo vzatý David Budinský z Prachovic, jenž na Pardubicku vyhrál střelecké dostihy s devatenácti trefami, a vysokomýtský šutér Jaroslav Matula. Pozici mezi třemi tyčemi si vychytal zkušený Tomáš Trkal z Dobříkova (čtyři nominace). V obraně jsou dále vedle už zmiňovaných holických fotbalistů Milan Králíček z Moravské Třebové a živanický bek Radek Peterka.

Pokud by se nejlepší jedenáctka sešla na trávníku, hře by udávala tón tříčlenná záložní řada. Střed hřiště by opanoval a akce vymýšlel Zdeněk Eis ze Stolan, jeho pobočníky z krajů záložní formace by byli Ondřej Ovad ze Svitav a klíčový hráč letohradské rezervy Jan Kvapil, který nasbíral v souhrnu šest nominací.