Novohradecká obrana připomínala grotesku

Hradec Králové - Událostí víkendu ve fotbalové I. A třídě je z pohledu okresních týmů premiérová výhra (zároveň první body) Kunčic v sezoně.

19.9.2017

Krajská fotbalová I. A třída: FK Kratonohy B - SK Sparta Úpice.Foto: Deník/ Pavel Illich

Nyní se ovšem ona výhra až tolik nečekala, neboť jí poslední Bystřian dosáhl na trávníku Černilova, mužstva z opačného pólu tabulky. Po bezbrankovém poločase hosté po změně stran třikrát udeřili.

„Konečně nám utkání vyšlo herně i výsledkově, přestože chybičky na kráse bychom určitě našli. Vrátili jsme se k poctivé obraně, bojovnosti a přálo nám i štěstí při šancích domácích,“ uvedl kunčický lodivod Richard Vlášek.

„Hosté za svými prvními body chtěli jít především důrazem. Proměnit naše tři gólové šance v první půli, neodvezli by si je,“ dodal Martin Šmied, sekretář černilovského klubu.

Skvěle rozehraný zápas ztratil Nový Hradec. Na horké půdě Bílé Třemešné vedl ještě v 50. minutě 2:0, jenže během následujících třiceti minut čtyřikrát inkasoval a bylo po nadějích.

„Dokud se nám nezranil Michal Kotouček, utkání se vyvíjelo podle našich představ. Bohužel od tohoto momentu naše defenzivní činnost připomínala špatnou grotesku,“ pronesl novohradecký kouč Ondřej Kolář.

Naopak šťastný duel odehrál nováček z Kobylic, který zatím poměrně překvapivě okupuje nejvyšší příčky soutěže. Proti Polici rozhodně nebyl lepším, ale produktivnějším týmem. „Fotbal se hraje na góly a ty jsme dávali jen my,“ podotkl trenér Spartaku Libor Tobišek.

Spokojenost může panovat i v Kratonohách, kde domácí rezerva „sršňů“ bez větších problémů porazila úpickou Spartu.

Pohledný fotbal byl k vidění na roudnickém pažitu, kam zavítal expřeborový Broumov. Diváci viděli čtyři góly, po dvou na každé straně, hru „nahoru - dolů“ a šance na obou stranách. Rozuzlením pak byl penaltový rozstřel, který lépe zvládla domácí družina.

Bílá Třemešná - Nový Hradec 4:2

Nový HK: Sedláček – Kotouček (34. Vik), Kolínek, Páter, Ležík – L. Matějka (46. J. Bendig), L. Jarotek, Linder, T. Matějka – G. Bendig, Neppl.

Černilov - Kunčice 0:3

Černilov: Voltr (46. Ruml) – Zumr, Urban, V. Hrubý, Schwarzer – Šmied (60. Ridl), Matoušek, Štěnička, Hušek, J. Hrubý (85. Benák) – Roubal (60. Markovič). Kunčice: Holý – Zákravský, Charvát, Hamák, Šulc – Denk (73. T. Hanuš), Laštovička, L. Pánek (85. Dudek), Žahourek – Kuta, Faltus (80. Koza).

Kobylice - Police n. Met. 3:0

Kobylice: Vokál – Dařbujan, Khol, Dvořák, J. Pozler – Říha (89. Ouzký), Vávra, Brzek, Kubišta – Rašín (86. Valenta ml.), Dítě.

Kratonohy B - Úpice 4:1

Kratonohy B: Mašek – T. Klátil, Strasser, Holubec – Vodička, Franc, Ročín, Veverka – Ličman (76. Lesák), Jimmy, Pago (58. Bláha).

Roudnice - Broumov 2:2, pen. 3:2

Roudnice: Hopko – L. Koutník, Mikan, Černý, Cuberka – Koblížek (85. D. Koutník), Stoszek, Krejcar, Bárta – Šiška, Kučera.

Autor: Petr Tomeš

19.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
Petr Grulich.

Novým ředitelem muzea se stal Petr Grulich

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Krajský přebor: Červený Kostelec přemohl lídra. Kanonáda Jaroměře

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval jedenáctým kolem.

Úspěšní i neúspěšní: Něco končí a něco nového začíná

Královéhradecko - Zatímco ANO získalo ve volbách pět mandátů, zbylé strany, které v hlasování rovněž uspěly, mohou do sněmovny poslat jen po jednom zástupci. Na mnohé známé tváře tak místo nezbylo. Štěstí naopak přálo některým dosud málo známým politikům.

Divize C: Výhru pardubické rezervy ukoval Kovář

Východní Čechy - Fotbalisté Kratonoh neudrželi poločasový dvoubrankový náskok. Po změně stran pražská Admira vyrovnala a šlo se do rozstřelu. V něm byl díky brankáři Mačímu, který lapil tři kopy, úspěšnější domácí tým.

Volby 2017: Kompletní výsledky z Královéhradecka

Hradecko - Kompletní výsledky parlamentních voleb ze všech měst a obcí Královéhradecka: