„Nepál“ vedl ještě čtvrt hodiny před koncem nad vedoucí Lokomotivou 2:0, jenže hosté v závěru otočili skóre na 3:2. Další obrat se zrodil ve Smiřicích, kde domácí od 4. minuty prohrávali 0:1, ale v poslední půlhodině zasypali Mladé Buky čtyřmi góly. Malšovice vedly s Doudlebami 4:0, během osmi minut to bylo 4:3, nakonec ale body zůstaly doma.

Miletín - Skřivany 1:0

Skřivany: R. Hrubeš – Postolka, Žalman, Kofránek, Kulich – Čapek, Brzek, M. Matějka (72. Pošík), D. Hrubeš (27. Zima) – Škaloud, Schubert.

Nepolisy - Lokomotiva Hradec 2:3

Nepolisy: Marko – Tichý, Zámečník (42. T. Marek), M. Batelka, Masák – Doseděl ml., Lihan (7. J. Hanuš), Tlustý, Šustr – Doseděl st. (33. R. Hanuš), Jar. Vaníček. Loko Hradec: Beránek – Mi. Zvolánek, Schejbal, Kotal, Matoušek (72. Bělonohý) – Filipi, Hůlka, R. Čech, Barcic – Ma. Zvolánek, Šubrt (63. Ji. Javůrek).

Smiřice - Mladé Buky 4:1

Smiřice: Hottmar – Konrád, Korenčík, Čížek, Škarytka – Koza, Morávek (61. Koutník), Zemek (85. M. Mochan), Matějček (87. Jaborník) – J. Mochan, Smrček.

Třebechovice p. O. - Opočno 2:0

Třebechovice: Cejnar – D. Vích, M. Vích, Šreibr, R. Bíl – Věříš (83. Voltr), M. Bíl, Kyral, Dědeček (85. Lochman) – Želízko, Bušák (61. Soukup).

Malšovice - Doudleby n. O. 5:3

Malšovice: Špás – Luňák, Franc, Krejčí, Libřický – Ninger (63. Dušánek), Jareš, Brokeš, Etflaiš (65. Groh) – Soukup, Papík (85. Blažek).

České Meziříčí - Předměřice n. L. 1:2

Předměřice: Švehlík – L. Ponikelský, Hronek, Vyleťal, Paizker – Polanský, T. Ponikelský, Šmarda, Pekáč – Strakatý, Frank.