V dohrávce fotbalového krajského přeboru bylo na programu okresní derby v Chlumci, z vítězství se radovali hosté.

Chlumec – Vysoká 1:2 (1:0). Branky: 5. Hartman – 55. a 78. Podlipný. Rozhodčí: Mucha (Vojenice). ŽK: 2:1. Diváci: 140. Chlumec: Kukal – Šafránek, Vopátek, Dušek, M. Kučera – Teslík, Pilař, Hartman, Doležal – Labík (19. Šusta, 81. Hubený), Kycelt (81. Šumský). Vysoká: Tejkal – J. Píša, Ptáček, Prorok, Duben – Růžička, Podlipný, Jelínek, Kafka – Pražák (36. Bělka), Homolka (91. Hovorka).

„Po poločase jsme měli vést 3:0 a bylo by po zápase. Po přestávce se projevila zkušenost hostí,“ řekl Martin Firbacher, sportovní ředitel chlumeckého klubu. „V první půli to vypadalo na další neúspěšný venkovní duel. Po změně stran se ukázalo, že mládí a rychlost není vše,“ dodal Miroslav Píša st., vedoucí vysockého celku.