VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalový svaz projednal a rozhodl

HRADEC KRÁLOVÉ - Úřední zpráva OFS 19/2007

8.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

DOSPĚLÍ – OKRESNÍ PŘEBOR –
DELEGACE OFS RYCHNOV – 20.5. v 10.00 hodin
A2A1806 Javornice A – Roveň ⋌ (Sobotka, Markvart, Novák).


OKRESNÍ PŘEBOR DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A1A2201 Smiřice – Probluz ⋌(Kincl, Krejska, dodat.) SO
A1A2202 Chlumec B – Kobylice ⋌hř. Kl. (Zavázal, Růža. Kukla) NE
A1A2203 Lovčice – Lok.Hradec ⋌(Sobotka, Vízek, Markvart) NE
A1A2204 Nepolisy – Myštěves ⋌ (Dostál, Ryšavý, Klempíř) SO
A1A2205 Třebeš – Velichovky ⋌ (OFS Rychnov) NE
A1A2206 Třebechovice – Stěžery ⋌(Blažek, Růža, dodat.) SO
A1A2207 Starý Bydžov – Slavia HK ⋌(Křinka, Štancl, Kukla) SO


III. TŘÍDA DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A2A2201 Hořiněves – Předměřice B ⋌(Vízek, Merbs) SO
A2A2202 Skřivany – Kobylice B ⋌ (Tlustý R., dodat.) SO
A2A2203 Dolany – Kunčice B ⋌(Koza, Jirka) NE
A2A2204 Lhota p.L. B – Kosičky B ⋌(Doubrava, Sobotka) SO
A2A2205 Malš.Lhota A – Libřice ⋌ (Částka, Zavázal) SO
A2A2206 Nové Město – Červeněves ⋌(Matějka, dodat.) SO
A2A2207 Dobřenice – Černilov B ⋌(Stránský, Konhefr) SO


IV. TŘÍDA A DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A3A2201 Smiřice B – Jaroměř B ⋌(Klempíř) NE
A3A2202 Nový Hradec B – Sendražice ⋌(10 Doubrava, Křinka, Kolman) NE
A3A2203 Rasošky – Jeníkovice ⋌(Markvart) SO
A3A2204 Velichovky B – Třebeš B ⋌ (Bečvář) NE
A3A2205 Malš.Lhota B – Lok.Hradec B ⋌ (10 Ryšavý) NE
A3A2206 Neděliště – Urbanice ⋌(Jirka) SO
A3A2207 Probluz B – Cerekvice ⋌(Částka, Pavel) NE


IV. TŘÍDA B DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A3B2201 Libčany B – Boharyně ⋌(Špráchal) NE
A3B2202 Lužec – Převýšov B ⋌(Papík) SO
A3B2203 Stěžery B – Ohnišťany ⋌(Kolman, Novák) NE
A3B2204 Dohalice B – Kratonohy B ⋌(Andrejsek) SO
A3B2205 Roudnice B – Syrovátka ⋌(Bečvář) SO
A3B2206 Prasek – Lovčice B ⋌(Vondráček) SO
A3B2207 Hlušice B – N.Bydžov C ⋌(Konhefr) NE


OKRESNÍ PŘEBOR DOROST – 22. kolo 19. a 20. 5.:
C1A2201 Kosičky – Probluz ⋌ (12 Tlustý R.) NE
C1A2202 Skřivany – Kobylice ⋌(10 Vondráček) NE
C1A2203 Rasošky – Ohnišťany ⋌(14 Markvart) SO
C1A2204 Nepolisy – Kratonohy ⋌ (12.30 Klempíř), SO
C1A2205 Malšova Lhota – Malšovice ⋌(14.30 Zavázal) SO
C1A2206 Stěžery – Červeněves ⋌(14.30 Novák) NE
C1A2207 Dohalice – Cerekvice ⋌(12 Andrejsek) SO


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI – 22. kolo 19. a 20. 5.:
E1A2201 Slavia HK B Kunčice ⋌(9.30 Homolová) SO
E1A2202 Skřivany – Kobylice ⋌(15 Tlustý R., Tlustý M.) SO
E1A2203 Rasošky – Stěžery ⋌ (11.30 Markvart) SO
E1A2204 Dohalice – Kosičky ⋌ (14.30 Andrejsek) SO
E1A2205 Malšova Lhota – Malšovice ⋌(10 Falátek), SO
E1A2206 Hlušice – Lovčice ⋌(10 Novotný M.) SO
E1A2207 Probluz – Černilov ⋌ (15 Pavel) NE


OKRESNÍ SOUTĚŽ STARŠÍ ŽÁCI – 22. kolo 19. a 20. 5.:
E2A2201 Libčany – Nový Hradec ⋌(10.30 Růža) SO
E2A2206 Nové Město – Červeněves ⋌(10.30 Stránský) NE


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI – 22. kolo 19. a 20. 5.:
F1A2201 Slavia HK B – Nový Hradec ⋌(14.45 Miškář) NE
F1A2202 Skřivany – Kosičky ⋌(13.15 Tlustý R., Tlustý M.) SO
F1A2203 FC Hradec C – Kunčice ⋌hř. Háječek (14.30 Falátek, Řehounek) NE
F1A2204 RMSK Cidlina C – Myštěves ⋌hř. Nepolisy (15 Klempíř) SO
F1A2205 Třebeš B – Stěžery ⋌(17 Homolová) 15.5. ÚT
F1A2206 Prasek – DFC HK žákyně ⋌(15 Vondráček) SO


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKA – skupina o 1. až 8. místo:
G1A0701 Skřivany – Kunčice ⋌(23. 5. v 16.30, Konhefr)
G1A0702 Černilov – Probluz ⋌(27. 5. v 10, Lněnička)
G1A0703 Stěžery – Olympia HK B ⋌(25. 5. v 16.30, Markvart)
G1A0704 Slavia HK B - Chlumec ⋌(24. 5. v 16.30, Pail)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKA– skupina o 9. až 16. místo:
G1B0701 Roudnice – Lovčice ⋌ (22. 5. v 16.30, Klempíř)
G1B0702 DFC HK žákyně – Nový Hradec ⋌(27. 5. ve 12 hř. Urb., Růža)
G1B0703 Předměřice – Třebeš B ⋌(24. 5. v 16, Andrejsek)
G1B0704 Kobylice – Dohalice ⋌(21. 5. v 16.30, Kukla)


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – nadstavba o 1. až 8. místo:
Turnaj 6A: poř. FC Hradec B SO 19. 5. v 9 Všesp. st. um. tráva (Matějka, Dostál), účast: Černilov, Slavia Hradec B, FC Hradec B, Lhota p. L.
Turnaj 6B: poř. Roudnice SO 19. 5. v 9 (Vach, Janata), účast: Olympia Hradec B, Třebeš B, Předměřice, Roudnice.
Nadstavba o 9. až 16. místo:
Turnaj 6A: poř. Stěžery SO 19. 5. v 10 (Jirka, Bečvář), účast: Stěžery, FC Hradec C, Chlumec, Jaroměř C.
Turnaj 6B: poř. Třebechovice B NE 20. 5. v 9 (Homolová, Liebisch), účast: Nový Hradec, Třebeš C, Jaroměř B, Třebechovice B.


HRADECKÝ POHÁR STARŠÍ ŽÁCI – 34. ROČNÍK - POHÁR JAR. MÍCHALA:
Poznámka: V případě nerozhodného výsledku následuje 5 penalt, případně pak po 1 penaltě do rozhodnutí.
2. KOLO (čtvrtfinále):
18. Slavia HK B – Malšovice ⋌(17, Pail) 16.5. ST
3. KOLO – ST 16. 5. v 17 hodin (semifinále):
19. Červeněves – Malšovice/Slavia HK B ⋌(P. Průcha)
20. Probluz – Černilov ⋌(Dostál)


HRADECKÝ POHÁR MLADŠÍ ŽÁCI – 4. ROČNÍK - POHÁR LAD. ŠKORPILA:
Poznámka: V případě nerozhodného výsledku následuje 5 penalt, případně pak po 1 penaltě do rozhodnutí.
2. KOLO (čtvrtfinále):
11. DFC žákyně – Slavia HK C ⋌(17.30 hř. Urbanice, Růža) 7.5. PO
3. KOLO – ST 16. 5. v 17 hodin (semifinále):
12. Skřivany – FC Hradec C ⋌(J. Průcha)
13. Slavia HK B – DFC žákyně/Slavia HK C ⋌(Vojtěch)


I. LIGA STARŠÍCH A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ:
DFC Hradec – Union Rokytnice (20. 5. v 11.30 a 13.30 hř. Urbanice, Dostál). ⋌(ld)

8.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení PRODEJCE/-KYNĚ NOVÝCH VOZŮ. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODEJCE/-KYNĚ NOVÝCH VOZŮ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned , - Náplň práce: prodej nových osobních a užitkových vozů, související administrativní agenda - tvorba nabídek, příprava objednávek, uzavírání smluv, fakturace, předání vozů, komunikace s klíčovými zákazníky společnosti, komunikace s importérem, - Požadujeme: praxe v oboru vítána, příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, týmového hráče s ochotou se učit novým věcem, pozitivní a aktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, - Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, moderní prostředí, příjemný kolektiv, propracovaná pravidelná školení od výrobce vozů zaměřené na produkt i prodejní dovednosti, motivační finanční ohodnocení, firemní benefity, 4 týdny dovolené, náborový příspěvek 30 000 Kč po uplynutí zkušební doby, sick days, příspěvek na sport, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.vaclavova@olfincarpalace.cz. Pracoviště: Olfin car palace s.r.o. - pracoviště na rybárně, Na Rybárně, č.p. 203, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Kateřina Václavová, +420 601 554 432. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 20 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE, - PP na dobu určitou, nástup od 1.10.2018, - Náplň práce: prodej stavební materiálů, související administrativní agenda - tvorba nabídek, příprava objednávek, uzavírání smluv, fakturace, komunikace se zákazníky společnosti, komunikace s výrobním oddělením, - Požadujeme: praxe v oboru vítána, příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, týmového hráče s ochotou se učit novým věcem, pozitivní a aktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, - Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí, přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení, 4 týdny dovolené, stravenky , - Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky , - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: m.peterko@balex.eu. Pracoviště: Balex metal, s.r.o., Vážní, č.p. 1097, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Lucie Blažková, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 14 800 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech TRUHLÁŘ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14800 kč, mzda max. 18800 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem, , TRUHLÁŘ/-KA, - PP na dobu určitou od 1.12.2018 do 28.2.2019, - Náplň práce: výroba dřevěných modelů do slévárny, - Požadujeme: znalost čtení výkresů, technickou znalost, zručnost, pečlivost a chuť k práci, - Kontaktní osoba: Myrončuk Mychajlo, e-mail: valentin.cz.sro@seznam.cz, tel.: 776 184 428. Pracoviště: Valentin cz s.r.o. (1), Za tratí, č.p. 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem. Informace: Mychajlo Myrončuk, +420 776 184 428. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 19 000 Kč Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče PRACOVNÍK/-ICE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB § 116 odst. c). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVNÍK/-ICE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB § 116 odst. c), - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.1.2019, - Náplň práce: komplexní péče o klienty a domácnost, - Požadujeme: min. vyučení, ŘP sk. B, vzdělávací a aktivizační činnosti výhodou, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách zákona č. 108/2006 Sb. (není podmínkou), - Nabízíme: týden dovolené navíc, služební telefon, notebook, auto k výkonu práce, prémie, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky., - V případě zájmu kontaktujte: Brzková Iveta Mgr., tel.: 731 185 873 (volat Po - Ne 8:00 - 18:00 hod.), e-mail: iveta.brzkova@pssmirice.cz. Pracoviště: Obecný zájem, z.ú. - smiřice, Gen. Govorova, č.p. 575, 503 03 Smiřice. Informace: Iveta Brzková, +420 731 185 873.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Jičín těsně padl

Ilustrační foto

Převýšov vyhrál počtvrté v řadě

Blašková sedmá na evropském turnaji Top 10

Královéhradecko, Dobré - V portugalském Vila Realu se po tři dny konal turnaj nejlepších evropských juniorů a kadetů pod názvem Top 10.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
2. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
3. AC Sparta Praha 8 6 2 0 15:4 20
4. FC Fastav Zlín 8 6 1 1 15:5 19
5. FC Baník Ostrava 8 5 1 2 12:4 16
6. 1. FK Příbram 8 3 2 3 13:14 11
7. Bohemians Praha 1905 8 3 2 3 10:11 11
8. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
9. FC Slovan Liberec 8 2 4 2 8:8 10
10. FK Mladá Boleslav 8 3 1 4 17:19 10
11. FK Teplice 8 2 3 3 11:15 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT