DOSPĚLÍ – OKRESNÍ PŘEBOR –
DELEGACE OFS RYCHNOV – 20.5. v 10.00 hodin
A2A1806 Javornice A – Roveň ⋌ (Sobotka, Markvart, Novák).


OKRESNÍ PŘEBOR DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A1A2201 Smiřice – Probluz ⋌(Kincl, Krejska, dodat.) SO
A1A2202 Chlumec B – Kobylice ⋌hř. Kl. (Zavázal, Růža. Kukla) NE
A1A2203 Lovčice – Lok.Hradec ⋌(Sobotka, Vízek, Markvart) NE
A1A2204 Nepolisy – Myštěves ⋌ (Dostál, Ryšavý, Klempíř) SO
A1A2205 Třebeš – Velichovky ⋌ (OFS Rychnov) NE
A1A2206 Třebechovice – Stěžery ⋌(Blažek, Růža, dodat.) SO
A1A2207 Starý Bydžov – Slavia HK ⋌(Křinka, Štancl, Kukla) SO


III. TŘÍDA DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A2A2201 Hořiněves – Předměřice B ⋌(Vízek, Merbs) SO
A2A2202 Skřivany – Kobylice B ⋌ (Tlustý R., dodat.) SO
A2A2203 Dolany – Kunčice B ⋌(Koza, Jirka) NE
A2A2204 Lhota p.L. B – Kosičky B ⋌(Doubrava, Sobotka) SO
A2A2205 Malš.Lhota A – Libřice ⋌ (Částka, Zavázal) SO
A2A2206 Nové Město – Červeněves ⋌(Matějka, dodat.) SO
A2A2207 Dobřenice – Černilov B ⋌(Stránský, Konhefr) SO


IV. TŘÍDA A DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A3A2201 Smiřice B – Jaroměř B ⋌(Klempíř) NE
A3A2202 Nový Hradec B – Sendražice ⋌(10 Doubrava, Křinka, Kolman) NE
A3A2203 Rasošky – Jeníkovice ⋌(Markvart) SO
A3A2204 Velichovky B – Třebeš B ⋌ (Bečvář) NE
A3A2205 Malš.Lhota B – Lok.Hradec B ⋌ (10 Ryšavý) NE
A3A2206 Neděliště – Urbanice ⋌(Jirka) SO
A3A2207 Probluz B – Cerekvice ⋌(Částka, Pavel) NE


IV. TŘÍDA B DOSPĚLÍ – 22. kolo 19. a 20. 5. v 17 hodin:
A3B2201 Libčany B – Boharyně ⋌(Špráchal) NE
A3B2202 Lužec – Převýšov B ⋌(Papík) SO
A3B2203 Stěžery B – Ohnišťany ⋌(Kolman, Novák) NE
A3B2204 Dohalice B – Kratonohy B ⋌(Andrejsek) SO
A3B2205 Roudnice B – Syrovátka ⋌(Bečvář) SO
A3B2206 Prasek – Lovčice B ⋌(Vondráček) SO
A3B2207 Hlušice B – N.Bydžov C ⋌(Konhefr) NE


OKRESNÍ PŘEBOR DOROST – 22. kolo 19. a 20. 5.:
C1A2201 Kosičky – Probluz ⋌ (12 Tlustý R.) NE
C1A2202 Skřivany – Kobylice ⋌(10 Vondráček) NE
C1A2203 Rasošky – Ohnišťany ⋌(14 Markvart) SO
C1A2204 Nepolisy – Kratonohy ⋌ (12.30 Klempíř), SO
C1A2205 Malšova Lhota – Malšovice ⋌(14.30 Zavázal) SO
C1A2206 Stěžery – Červeněves ⋌(14.30 Novák) NE
C1A2207 Dohalice – Cerekvice ⋌(12 Andrejsek) SO


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI – 22. kolo 19. a 20. 5.:
E1A2201 Slavia HK B Kunčice ⋌(9.30 Homolová) SO
E1A2202 Skřivany – Kobylice ⋌(15 Tlustý R., Tlustý M.) SO
E1A2203 Rasošky – Stěžery ⋌ (11.30 Markvart) SO
E1A2204 Dohalice – Kosičky ⋌ (14.30 Andrejsek) SO
E1A2205 Malšova Lhota – Malšovice ⋌(10 Falátek), SO
E1A2206 Hlušice – Lovčice ⋌(10 Novotný M.) SO
E1A2207 Probluz – Černilov ⋌ (15 Pavel) NE


OKRESNÍ SOUTĚŽ STARŠÍ ŽÁCI – 22. kolo 19. a 20. 5.:
E2A2201 Libčany – Nový Hradec ⋌(10.30 Růža) SO
E2A2206 Nové Město – Červeněves ⋌(10.30 Stránský) NE


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI – 22. kolo 19. a 20. 5.:
F1A2201 Slavia HK B – Nový Hradec ⋌(14.45 Miškář) NE
F1A2202 Skřivany – Kosičky ⋌(13.15 Tlustý R., Tlustý M.) SO
F1A2203 FC Hradec C – Kunčice ⋌hř. Háječek (14.30 Falátek, Řehounek) NE
F1A2204 RMSK Cidlina C – Myštěves ⋌hř. Nepolisy (15 Klempíř) SO
F1A2205 Třebeš B – Stěžery ⋌(17 Homolová) 15.5. ÚT
F1A2206 Prasek – DFC HK žákyně ⋌(15 Vondráček) SO


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKA – skupina o 1. až 8. místo:
G1A0701 Skřivany – Kunčice ⋌(23. 5. v 16.30, Konhefr)
G1A0702 Černilov – Probluz ⋌(27. 5. v 10, Lněnička)
G1A0703 Stěžery – Olympia HK B ⋌(25. 5. v 16.30, Markvart)
G1A0704 Slavia HK B - Chlumec ⋌(24. 5. v 16.30, Pail)
OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKA– skupina o 9. až 16. místo:
G1B0701 Roudnice – Lovčice ⋌ (22. 5. v 16.30, Klempíř)
G1B0702 DFC HK žákyně – Nový Hradec ⋌(27. 5. ve 12 hř. Urb., Růža)
G1B0703 Předměřice – Třebeš B ⋌(24. 5. v 16, Andrejsek)
G1B0704 Kobylice – Dohalice ⋌(21. 5. v 16.30, Kukla)


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – nadstavba o 1. až 8. místo:
Turnaj 6A: poř. FC Hradec B SO 19. 5. v 9 Všesp. st. um. tráva (Matějka, Dostál), účast: Černilov, Slavia Hradec B, FC Hradec B, Lhota p. L.
Turnaj 6B: poř. Roudnice SO 19. 5. v 9 (Vach, Janata), účast: Olympia Hradec B, Třebeš B, Předměřice, Roudnice.
Nadstavba o 9. až 16. místo:
Turnaj 6A: poř. Stěžery SO 19. 5. v 10 (Jirka, Bečvář), účast: Stěžery, FC Hradec C, Chlumec, Jaroměř C.
Turnaj 6B: poř. Třebechovice B NE 20. 5. v 9 (Homolová, Liebisch), účast: Nový Hradec, Třebeš C, Jaroměř B, Třebechovice B.


HRADECKÝ POHÁR STARŠÍ ŽÁCI – 34. ROČNÍK - POHÁR JAR. MÍCHALA:
Poznámka: V případě nerozhodného výsledku následuje 5 penalt, případně pak po 1 penaltě do rozhodnutí.
2. KOLO (čtvrtfinále):
18. Slavia HK B – Malšovice ⋌(17, Pail) 16.5. ST
3. KOLO – ST 16. 5. v 17 hodin (semifinále):
19. Červeněves – Malšovice/Slavia HK B ⋌(P. Průcha)
20. Probluz – Černilov ⋌(Dostál)


HRADECKÝ POHÁR MLADŠÍ ŽÁCI – 4. ROČNÍK - POHÁR LAD. ŠKORPILA:
Poznámka: V případě nerozhodného výsledku následuje 5 penalt, případně pak po 1 penaltě do rozhodnutí.
2. KOLO (čtvrtfinále):
11. DFC žákyně – Slavia HK C ⋌(17.30 hř. Urbanice, Růža) 7.5. PO
3. KOLO – ST 16. 5. v 17 hodin (semifinále):
12. Skřivany – FC Hradec C ⋌(J. Průcha)
13. Slavia HK B – DFC žákyně/Slavia HK C ⋌(Vojtěch)


I. LIGA STARŠÍCH A MLADŠÍCH ŽÁKYŇ:
DFC Hradec – Union Rokytnice (20. 5. v 11.30 a 13.30 hř. Urbanice, Dostál). ⋌(ld)