Mistrovské fotbalové soutěže mužů OFS Hradec Králové 2014/2015 pokračovaly dalším kolem.

Borec kola: Luboš Brambora (Probluz). V duelu Hradecký Votrok okresního přeboru Třebeš B – Probluz (2:2) zneškodnil hned dva pokutové kopy, čímž výraznou přispěl k bodovému zisku svého týmu.

Smolaři kola: Pokutový kop nedali tři hráči: Jankovský (Třebeš B), Kincl (Třebeš B), Kučera (Cerekvice); vlastní gól: Štorek (Sendražice).

Statistiky

Gazza Sport brankáři s nulou – Hradecký Votrok OP: 6 – Strýhal (Hlušice), 4 – L. Brambora (Probluz), R. Hrubeš (Skřivany), 3 – Chmelař (Kunčice B), Švehlík (Stěžery), Vocl (Třebeš B), 2 – Appl (Lovčice), Ende (Slavia HK B), Finke (Dohalice), Frajer (Chlumec B). PromePro IT III. třída: 6 – Peterko (Boharyně), Zasadil (Dobřenice), 3 – Čihák (Nové Město), Kukla (Cerekvice), M. Šoltys (Ohnišťany), Špičák (Červeněves), 2 – Drábek (Vysoká B), M. Kekelák (M. Lhota), Novotný (Třebechovice B), Radoň (Vysoká B), Říha (Červeněves), Šlesingr (Hořiněves), Šuhájek (Prasek), Žák (Roudnice B). CK Sana IV. třída A: 3 – Kiršbaum (Neděliště), Satranský (Sendražice), Šlor (Libřice), Voltr (Černilov B), 2 – Petr Kloubec (Malšovice B), Němec (Loko HK B), Resl (Smiřice B). CK Votrok IV. třída B: 2 – P. Batelka (Hlušice B), R. Mádlo (Lhota p. L.), Šimek (Syrovátka), Šteyr (St. Bydžov), Tluka (Syrovátka).

Kanonády týmů: 8 Cerekvice – Malšova Lhota (8:1), 6 Vysoká B – Prasek (6:1), Probluz B – Sendražice (2:6), 5 Nové Město – Ohnišťany (3:5), Myštěves B – Syrovátka (2:5).

Střelci kola: 4 góly: Kučera (Cerekvice); 3 branky: M. Bělina (Cerekvice).

Alena Staňková hattricky po 19. kole: 5 branek: M. Batelka (Hlušice A) + 1 hattrick, Z. Hornych (Kunčice B), Martinič (Myštěves), 4 branky: Koudelka (Roudnice B) + 1 hattrick, Kučera (Cerekvice), Lisa (Lovčice B), R. Midloch (N. Město), Štayr (Prasek), Vaníček (Kratonohy B), 2 hattricky: Bína (Dobřenice), Jedlička (Sendražice), J. Koliáš (Kosičky B), Kuta (Dobřenice), D. Pleskot (Syrovátka), Žaloudek (Třebechovice B).

Gól kanonýři – Hradecký Votrok OP: 14 – M. Batelka (Hlušice), Hornych (Kunčice B), 12 – L. Brixi (Probluz), 11 – J. Havlena (Myštěves), Mukařovský (Slavia HK B), Schubert (Skřivany), Svěcený (Hlušice), 10 – Vaníček (Kratonohy B). PromePro IT III. třída: 18 – Kuta (Dobřenice), 15 – M. Bělina (Cerekvice), Koudelka (Roudnice B), 13 – Malý (Červeněves), Štayr (Prasek), 12 – Bína (Dobřenice), Kekelák (M. Lhota), 10 – Žaloudek (Třebechovice B). CK Sana IV. třída A: 13 – Jedlička (Sendražice), 7 – Holub (Smiřice B), Jelen (Černilov B), 6 – Borovský (Loko HK B), Špás (Sendražice), Vrána (Sendražice). CK Votrok IV. třída B: 13 – D. Pleskot (Syrovátka), 11 – T. Hanuš (Nepolisy B), 9 – Čihák (Syrovátka), 8 – Radim Fiala (St. Bydžov), 7 – V. Brett (Myštěves B), Holman (Hlušice B).

Branky: Celkem v 23 zápasech padlo 106 gólů (D 61, H 45). OP: 26 (D 17, H 9), III. třída: 41 (27/14), IV. třída A: 20 (12/ 8), IV. třída B: 19 (5/14).

Branky za 19 kol: OP 509 (302/ 207), III. třída 539 (342/197), IV. třída A: 183 (104/79), IV. třída B: 276 (156/120). Celkem: 1507 (904/603).

Penalty: 10 (8 D, 2 H). Proměnili: Minich (Dohalice), M. Batelka (Hlušice), Mergl (Neděliště), Holub (Smiřice B), T. Steklý (Převýšov B), F. Neumann (Probluz), Soukup (M. Lhota); nedali: viz Smolaři kola.

ŽK: 75 (D 36, H 39), OP 28 (13/15), III. třída 24 (11/13), IV. třída A 8 (3/5), IV. tř. B 15 (9/6).

ČK: 4 (D 3, H 1) – Appl (Chlumec B), Zeman (Dohalice), M. Pilař (Převýšov B), Benák (Černilov B).

Diváci: OP 740 (průměr 106), III. třída 490 (70), IV. třída A 262 (66), IV. třída B 255 (51). Celkově vidělo 23 zápasů 1747 diváků (průměr 76).

Diváci celkem: OP 10413 (průměr 81), III. třída 8516 (64), IV. třída A 2230 (51), IV. třída B 3105 (56). Celkem diváci v ročníku 2014/15: 24 264.

Návštěvy kola: 180 Třebeš B – Probluz, 150 Kratonohy B – Kunčice B, 130 Hlušice – Lovčice, 110 Červeněves – Roudnice B, 100 Loko Hradec B – Černilov B.

Sestava 19. kola okresního přeboru - Hradecký deník jedenáctka týdne

L. Brambora (Probluz) - O. Pařízek (2, Hlušice), Král (2, Kratonohy B), Tušic (8, Stěžery) - Linhart (2, Myštěves), Koóš (2, Kosičky), Vopátek (Chlumec B), Červinka (Třebeš B) - Hantsch (2, Stěžery), J. Havlena (4, Myštěves), Kučera (2, Chlumec B)

Lubomír Douděra