Soutěže mužů OFS Hradec 2016/17 pokračovaly devátým kolem.

Borec kola: Dominik Ouzký (Kobylice), v 15 letech hrál v sobotu za B tým mužů celý zápas na pozici středního záložníka. O den později na téže pozici nastoupil za dorost a připsal si 2 góly, čímž výrazně přispěl k první výhře v soutěži.

Smolaři kola: Pokutový kop nedali Kaliáš (Myštěves), D. Pleskot (Syrovátka), R. Koliáš (Kosičky B).

Statistiky

Keepersport brankáři s nulou – OP: 3 – Linhart (Slavia HK B), Špičák (Červeněves); III. třída: 3 – Kiršbaum (Neděliště), Tluka (Lhota p. L.), Tomek (Kosičky B); IV. třída A: 4 – Černý (Jeníkovice), Soukup (Libčany B); IV. třída B: 3 – Čihák (Klamoš).

Kanonády: Stěžery – Vysoká B (9:2), Myštěves B – Lhota p. L. B (8:2).

Střelci kola: 3 branky: Labík (Převýšov B), Vobořil (Myštěves B).

Gól hattricky po 9. kole: 5 gólů: Mokrý (Libčany B); 4 góly + hattrick: Čihák (Lhota p. L.); 4 góly: Benák (Černilov B), Čížek (Myštěves B), P. Kaliáš (Myštěves); 1 hattrick: J. Beránek (N. Bydžov C), Donát (Kosičky B), Dvořák (Kobylice B), Radim Fiala (St. Bydžov), Havlíček (Kobylice B), Hegr (Lhota p. L.), Hlaváč (Myštěves B), Kopta (Neděliště), Kulič (Lhota p. L.), Labík (Převýšov B), Malý (Lužec), Nový (Prasek), Rys (Klamoš), Stránský (Kosičky), Šafařík (Lužec), Šusta (Lovčice), Tomeš (Roudnice B), Vaníček (Nepolisy B), Vlkanova (Třebeš B), Vobořil (Myštěves B), Zikl (Libčany B), Žilka (N. Bydžov C).

Gól kanonýři – OP: 8 – Kaliáš (Myštěves), Schubert (Skřivany), Stránský (Kosičky), M. Bělina (Cerekvice), 7 – D. Pleskot (Syrovátka), Žaloudek (Kosičky); III. třída: 15 – V. Čihák (Lhota p. L.), 8 – Nový (Prasek), Hegr (Lhota p. L.), 7 – Vaníček (Nepolisy B), Kopáč (Ohnišťany), Tuček (Loko HK B); IV. třída A: 10 – Mokrý (Libčany B), 8 – Benák (Černilov B), Kouba (Jeníkovice); IV. třída B: 6 – Krejčí (Lužec), 5 – M. Steklý (Převýšov B), Šafařík, Malý (Lužec).

Branky: V 21 zápasech padlo 111 gólů (D 65, H 46), OP: 33 (D 22/H 11), 3. třída: 40 (19/21), 4. třída A: 20 (10/10), 4. třída B: 18 (14/4).

Branky za 9 kol: OP 262 (160/102), 3. třída 325 (179/ 146), 4. třída A 133 (78/55), 4. třída B 139 (87/52), celkem 859 (504/355).

Penalty v kole: 9 (8 domácí, 1 hosté). Proměnili (6): Bína (Stěžery), Gabriel (Stěžery), Rejfek (Hořiněves), Fejgl (Libčany B), J. Labík (Převýšov B), Málek (Boharyně); nedali: viz Smolaři kola.

ŽK v kole: Celkově sudí udělili 39 ŽK (domácí 17, hosté 22), OP 18 (9/9), 3. třída 11 (4/7), 4. třída A: 7 (3/4), 4. třída B: 3 (1/2).

ŽK celkem: OP 211 (101/ 110), 3. třída: 169 (78/91), 4. tř. A: 71 (34/37), 4. tř. B: 67 (31/36), celkem 518 (244/274).

ČK v kole: celkem 5 (D 2/ H 3) – Kleňhar (Ohnišťany), Čejka (Neděliště), Vyhleďal (Prasek), P. Tůma (Lovčice), Čapek (Červeněves B).

ČK celkem: 28 (12/16).

Divácká návštěva v kole: OP 497 (průměr 71), 3. třída 355 (51), 4. třída A: 230 (58), 4. třída B: 110 (37), celkově vidělo 21 záp. 1192 (57).

Diváci celkem: OP 5123, 3. třída 4122, 4. třída A 2160, 4. třída B 1448, celk. 12.853.

Návštěva kola: 100 Kunčice B – Dohalice.

Sestava devátého kola OP mužů

R. Hrubeš (Skřivany) - Pečenka (Probluz), J. Vácha (Stěžery), V. Brett (Myštěves) - O. Javůrek (Cerekvice), L. Rohlíček (4, Slavia Hradec B), Laštovička (Kunčice B), Pšenička (Boharyně) - Málek (Boharyně), Bína (2, Stěžery), Vysuček (Skřivany)

Lubomír Douděra