Roudnice B - Prasek 1:0

Branka: 85. Melichar. Poločas: 0:0. Roudnice B: Žák – Mrštík, Kučera, Gráf, Svatoň – Mičiak, Pospíšil, Švadlenka (92. Voříšek), Koutník – Melichar (90. Chrudimský), Koudelka. Prasek: Šuhájek – Brett, Štayr, Štefán, Veselý – Hrubý, Pražák (80. Hátle), Vyhleďal, Vízek – Pokorný, Ducký (66. Klouzek).

Ohnišťany - Boharyně 4:2

Branky: Kopáč, Vobořil, P. Novotný, Dvořák – Rejmánek, Samek. Poločas: 2:1. Ohnišťany: Šoltys – P. Novotný, Sehnal (65. Jiříček), Mydlář (72. Kmínek), Kleňhar – Vobořil, Matějka, Kopáč, Bezvoda – Vrba, Dvořák (75. Jon). Boharyně: Flegr – Krejčí, Široký, Steinfeld, Pšenička – Pavlíček, Adlaf, Samek, Rejmánek – Fatka, Málek.

Neděliště - Hořiněves 3:2

Branky: Jelínek, M. Stanner, Kocourek – Pudlejner, Navrátil. Poločas: 1:2. Neděliště: Kiršbaum – Stránský (82. Hlaváček), Čejka, Nosek (12. Kocourek), Budín – Dostál, M. Voňka, Pekáč, M. Stanner – Jelínek (46. Růžička), R. Voňka. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Müller, Navrátil, Runkas – Rešl, Pudlejner (80. Novák), Černý, Satranský ml. (70. Satranský st.) – Rejfek, Hořínek.

Starý Bydžov - N. Město n. C. 2:2

Branky: Pánek z pen., Zmítko – Vinař, P. Midloch. Poločas: 1:2. St. Bydžov: Šteyr – Kutík (60. Daxner), Ondráček, Štoček, Tomeš (46. Lechmann) – Václavík, Zmítko, Pánek, Semerák – Bužik, Ra. Fiala (78. Ro. Fiala). N. Město: Jeřábek – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík st. – Kopřiva, Hrubeš (46. Stuchlík ml.), Vinař, P. Midloch – Vlk, Svoboda.

Syrovátka - Malšova Lhota 2:6

Branky: Hruška, D. Pleskot – L. Kekelák 4, Šimek 2. Poločas: 2:5. Syrovátka: M. Jarkovský – Z. Jarkovský, J. Pleskot, Slonek, Hruban (86. Kober) – Hruška, Polák (68. Hanžl), Chrudimský, Žalský (47. Vodička) – Opolský, D. Pleskot. M. Lhota: Křičenský – Volf, Ďurech, T. Jarkovský, Pe. Soukup – Pa. Soukup, Šimek, Moder, Hladík – Baják (70. Kotík), L. Kekelák (80. Petřík).

Lokomotiva Hradec B - Kosičky B 3:1

Branky: Tuček, Čech, Tichý – R. Koliáš. Poločas: 1:1. Loko Hradec B: Němec – Malý, Šubrt, Javůrek, Frizel – Čech, Tuček, Tichý, Mašek – Bartoněk, Vaněk. Kosičky B: Tomek – Volf, Beneš, Pražák, Černý – Koníček, Dašek, Kvaček, Vávra – Donát, R. Koliáš.

Nový Hradec B - Cerekvice n. B. 1:9

Branky: Přiklopil – M. Bělina 3, Jonáš 2, R. Bělina 2, Kučera, Vích. Poločas: 1:4. Nový Hradec B: Radoň – Kaplan, David, Bombard, Havelka – Přiklopil (58. Voškrda), Vrabec, Bendig, Vedral – Sajvera (70. Berger), Langr. Cerekvice n. B.: Tomášek – Dědina, Minich, Erbs – Jonáš, M. Bělina, Lulek, Parobek, R. Bělina – Kučera, Šmída (75. Vích).   (ld)

Lužec hrál podruhé za sebou bez branek

Hradec Králové - Nejnižší fotbalová soutěž dospělých OFS Hradec Králové měla o víkendu na pořadu zápasy šestého dějství.

CK Sana IV. třída A

Libřice – Probluz B 6:2 (2:1). Branky: Mildner 2, Zapadlo 2, Ostrovský, Šenk – Hrdlička, Karlík. Sendražice – Libčany B 4:1 (1:0). Branky: Nerxbauer, Vrána, Koval, Kaplan z penalty – Řehounek. Černilov B – Lhota pod Libčany 1:3 (0:1). Branky: Jelen – Heger 2, Srpek. Jeníkovice – Smiřice B 1:2 (1:0). Branky: Šmída – Šimek, Holub.
Dohrávka 5. kola: Sendražice – Černilov B 3:3 (1:0). Branky: Vrána 2, Jar. Vítek z penalty – Církva 2, Obzina.

CK Votrok IV. třída B

Lužec nad Cidlinou – Myštěves B 0:0. Červeněves B – Převýšov B 2:0 (1:0). Branky: Duha, Remsa. Klamoš – Nepolisy B 4:2 (2:0). Branky: Pacák, Boháček, Růžička, Sedláček z penalty – Kloz, Vaníček z penalty. Kobylice B – Hlušice B nehráno. Hosté oznámili, že se pro malý počet hráčů k zápasu nedostaví. Utkání tak bude dořešeno na STK a DK OFS Hradec Králové.

1.    Kobylice B       5    4    0    1    24:17    12
2.    Nepolisy B       6    4    0    2    19:19    12
3.    Myštěves B     6    3    2    1    22:15    11
4.    Hlušice B         5    3    0    2    17:7      9
5.    Červeněves B 6    2    1    3    10:11    7
6.    Lužec n. C.     6    1    3    2    10:14    6
7.    Převýšov B     6    1    1    4    14:23    4
8.    Klamoš            6    1    1    4      9:19    4