Hradecký Votrok OP

NE 17: Kratonohy B (12. místo, 19 b.) – Kunčice B (5. místo, 28 b.). Derby rezervních týmů, kde domácí chtějí odčinit výpadek na Novém Hradci.

NE 17: Hlušice (1. místo, 43 b.) – Lovčice (13. místo, 11 b.). Zápas celků z opačných pólů tabulky. Sousedský duel má však vždy náboj a jistě do ochozů dorazí i početné publikum.

Další zápasy – SO 17: Stěžery – Nový Hradec B, Myštěves – Slavia Hradec B; NE 17: Třebeš B – Probluz, Chlumec B – Skřivany, Dohalice – Kosičky.

PromePro IT III. třída

SO 17: Červeněves (3. místo, 32 b.) – Roudnice B (5. místo, 28 b.). Podaří se domácím proti rezervě Roudnice reparát za prohru ve Vysoké?

NE 17: Třebechovice B (7. místo, 24 b.) – Dobřenice (1. místo, 41 b.). Pod Oreb dorazí lídr soutěže. Domácí budou chtít zapomenout na prohru v Malšově Lhotě.

Další zápasy – SO 17: Kosičky B – Lužec, Boharyně – Hořiněves, Cerekvice n. B. – Malšova Lhota, Nové Město nad Cidlinou – Ohnišťany; NE 17: Vysoká n. L. B – Prasek.

CK Sana IV. třída A

SO 17: Loko Hradec B (1. místo, 21 b.) – Černilov B (2. místo, 19 b.). Duel o špici tabulky. Oba soupeři vstoupili do jara třígólovými výhrami.

Další zápasy – SO 17: Probluz B – Sendražice, Neděliště – Malšovice B; NE 17: Smiřice B – Libřice (hř. Rasošky); volno mají Jeníkovice.

CK Votrok IV. třída B

NE 14.30: Převýšov B (3. místo, 22 b.) – Starý Bydžov (2. místo, 22 b.). Jen skóre dělí obě mužstva před vzájemným zápasem. Případný vítěz zůstane v kontaktu s vedoucí Syrovátkou.

Další zápasy – SO 17: Lovčice B – Libčany B, Lhota pod Libčany – Hlušice B; NE 17: Myštěves B – Syrovátka, Kobylice B – Nepolisy B.

Lubomír Douděra

Pozvánka na fotbal ve východočeském regionu
Sobota 25. dubna:ČFL: Chrudim – Benešov (10.15).
Divize C: Pardubice B – Benátky n. J. (10.15, hř. Tesla), Vysoké Mýto – Česká Třebová, Týniště n. O. – Dvůr Králové, Ústí n. O. –  Jablonec n. J., Letohrad – Turnov, Náchod – Dobrovice (vše 17.00).
Královéhradecko – krajský přebor: Slavia Hradec – Jičín (10.15), Nový Bydžov – Úpice (hř. Nový Bydžov), Kratonohy – Dobruška, Libčany – Broumov, Chlumec n. C. – Nové Město n. M., Vysoká n. L. – Červený Kostelec (vše 17). I. A třída: Trutnov B – Ohnišov (hř. UMT), Nový Hradec  – Kunčice, Kostelec n. O. – Třebeš, Třebechovice – Roudnice (vše 17). I. B třída – skupina E: Dolní Kalná – Kopidlno, Hronov – Kobylice (hř. Kobylice), Žacléř – Miletín (vše 17). Skupina F: Opočno – Albrechtice (17). Skupina G: Jičín B – Trutnov C (14.30), Hostinné – Rudník, Libáň – Robousy (oba 17). Skupina H: Smiřice – Vamberk, Lípa n. O. – Předměřice (oba 17).
Pardubicko – krajský přebor: Holice – Žamberk (10.15), Třemošnice – Letohrad B, Choceň – Chrudim B, Polička – Dolní Újezd (vše 17). I. A třída: Přelouč – Svitavy B,  Hlinsko B – Kunčina (hř. č.2), Srch – Načešice (vše 17). I. B třída – skupina A: Rohovládova Bělá – Zámrsk (hř. Pardubice Na Dolíčku), Dobříkov – Prosetín, Starý Máteřov – Mnětice, Rosice n. L. – Nasavrky (vše 17). Skupina B: Morašice – Lanškroun B, Čistá – Dlouhá Loučka, Verměřovice – FC Jiskra, Cerekvice – Jablonné n. O., Kamenná Horka – Sebranice (vše 17).

Neděle 26. dubna:ČFL: Převýšov – Chomutov (10.15), Union 2013 – Štěchovice (17.00, hř. N. Bydžov).
Královéhradecko – krajský přebor: Rychnov n. K. – Olympia Hradec, Lázně Bělohrad – Jaroměř (oba 17). I. A třída: Černilov – Hořice, Provodov – Vrchlabí (oba 17). I. B třída – skupina E: Police n. M. – Nepolisy (17). Skupina F: Rychnov n. K. B – České Meziříčí (hř. UMT, 14), Malšovice – Černíkovice, Loko Hradec – Doudleby (oba 17). Skupina G: Milíčeves – Mladé Buky (17). Skupina H: Borohrádek – Jaromeř B, Zdelov – Deštné (oba 17).
Pardubicko – krajský přebor: Pardubičky – Hlinsko, Svitavy – Moravská Třebová, Lanškroun – Horní Jelení, Moravany – Litomyšl (vše 17). I. A třída: Chrudim C – Slatiňany (hř. UMT), Vysoké Mýto B – Staré Hradiště, Heřmanův Městec – Pomezí, Česká Třebová B – Luže (vše 17). I. B třída – skupina A: Sezemice – Chroustovice, Proseč – Libišany, Sruby – Řečany n. L. (vše 17). Skupina B: Řetová – Polička B (16), Ústí n. O. B – Libchavy (hř. UMT, 17).).   (re)