Prasek – M. Lhota 2:2

Branky: 5. Vízek, 86. Hrubý – 17. Křičenský, 85. Kotland. Poločas: 1:1. Prasek: Drugda – Soukup, Holý, Klouzek, Štefán – Veselý, Taichman, Hrubý – Pražák, Vízek, Brett. Malšova Lhota: M. Kekelák – Radoň, Ďurech, Sedliský, Petr Soukup, Jarkovský – L. Kekelák, Pavel Soukup, Šimek (46. Petřík) – Voltr (46. Kotland), Křičenský (60. Scháněl).

Cerekvice – Roudnice B 6:2

Branky: 28. a 42. M. Bělina, 21. Jonáš, 33. Kučera z pen., 38. Rachota, 63. Jenčovský – 18. Svatoň, 68. Švadlenka z pen. Poločas: 5:1. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Rachota, Javůrek, Erbs – Jonáš, M. Bělina, R. Bělina (46. Jenčovský), Lulek (80. Masařík) – Kučera, Jonáš. Roudnice B: Šanda – Kučera, Klapka, Svatoň, Vanc – Klempíř, Švadlenka, Matoušek, Voříšek – Melichar, Chrudimský.

Boharyně – N. Město 0:1

Branka: 25. Pošepný. Poločas: 0:1. Boharyně: Peterko – Krejčí, Čáslavský, Rensa, Pšenička – Pavlíček, Steinfeld, Adlaf (22. Rejmánek), Flegr (46. Tryzna) – Samek, Málek. Nové Město n. C.: Jeřábek – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík – R. Midloch, M. Midloch (90. Krátký), Vinař (90. Hrubeš), Pošepný – Bambas (63. David Vlk), Matys (18. Kopřiva).

Ohnišťany – Syrovátka 3:2

Branky: 35. Mydlář, 57. Sehnal, 86. Vobořil – 4. D. Pleskot, 30. Hanousek. Poločas: 1:2. Ohnišťany: Šulc – Bezvoda, Vrba, Kleňhar, Hlavatý (65. Jiříček) – Mydlář, Kopáč, Matějka, Sehnal (74. Kmínek) – Vobořil, Novotný (46. Dvořák). Syrovátka: Šimek – Fikr, J. Pleskot, Slonek, Hanousek (76. Knížek) – Jarkovský, Hruška, Vodička, D. Pleskot – Opolský, Kuric.

Loko HK B – St. Bydžov 1:4

Branky: 87. Tichý – 8. a 16. Radim Fiala, 28. Vantura, 30. Štoček. Poločas: 0:4. Loko B: Němec – Javůrek, Kollár, Šubrt, Mašek – Bartoněk (60. Vaněk), R. Čech, Frizel (46. Bělonohý), Borovský – Tichý, Tuček. St. Bydžov: Šteyr – Ondráček, Štoček, Vantura, Václavík – Ra. Fiala (83. Kutík), Samerák (88. Roman Fiala), Daxner, Pánek – Bark, Černý (75. Šula).

Kosičky B – Hořiněves 5:0

Branky: Ma. Stránský 3, Dašek, Mráz. Poločas: 2:0. Kosičky B: Tomek – Kvaček, Pražák, Dašek, Koníček – Ma. Stránský, Borůvka, Beneš, Koliáš – Mráz, Bouška. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Pelc, Satranský ml., Runkas – Kluka, Černý, Pudlejner, Satranský st. (25. Mifek) – Rejfek, Hořínek.

Nový HK B – Neděliště 1:0

Branka: 77. Bonhard. Poločas: 0:0. Nový Hradec B: Vrabec – Kaplan, Páter, Havelka, Berger (46. Kolář) – Vedral (72. Novotný), Došek, Pejchal, Bendig – Sajvera, Přiklopil (63. Bonhard). Neděliště: Joneš – Zatloukal, Čejka (88. Matyásko), Nosek, Mergl – Kořínek (53. Jelínek), T. Stanner, M. Stanner (46. Kocourek), M. Voňka – L. Stanner (72. Stránský), R. Voňka.

IV. TŘÍDA: Lhota doma zaváhala a její náskok v čele se zúžil na pouhý bod

Hradecko - Nejnižší fotbalová soutěž dospělých OFS Hradec Králové měla o víkendu na pořadu zápasy třináctého kola. Ve skupině A vedoucí Lhota pod Libčany doma „jen" remizovala s Černilovem B, čehož využily druhé Libřice. Ty vyhrály v Probluzi a na lídra jim schází už jenom pouhý bod. Ve skupině B se hrál šlágr Hlušice B vs. Kobylice B, který vyzněl jasně pro domácí.

CK Sana IV. třída A

Lhota pod Libčany – Černilov B 0:0. Probluz B – Libřice 2:3 (0:1). Branky: Telinger, Hrdlička – Horák, Brzek, Šenk. Smiřice B – Jeníkovice 3:1 (1:0). Branky: Šimek 2, Nedomlel – Kinc. Libčany B – Sendražice 2:2 (1:1). Branky: Zahradník 2 (1 z penalty) – Vrána 2 (1 z penalty).

CK Votrok IV. třída B

Myštěves B – Lužec nad Cidlinou 0:0. Nepolisy B – Klamoš 10:0 (5:0). Branky: T. Hanuš 4, Pánek 3, Spejchal 2, J. Mušek. Hlušice B – Kobylice B 5:0 (3:0). Branky: Soumar 2, R. Hrubeš, J. Batelka, Holman. Převýšov B – Červeněves B 3:3 (1:1). Branky: Vaněk z penalty, Martin Pilař, Mareček – D. Wojcik, M. Král, Remsa.

1.    Hlušice B        14   10   1    3    51:24    31
2.    Nepolisy B      14    8    2    4    54:36    26
3.    Kobylice B      14    8    0    6    48:46    24
4.    Myštěves B    14    6    3    5    42:37    21
5.    Lužec             14    4    5    5    23:27    17
6.    Červeněves B 14    4    2    8    23:35    14
7.    Převýšov B     14    4    2    8    30:46    14
8.    Klamoš            14    4    1    9    26:46    13