Neděliště - Roudnice B 2:2

Branky: Kocourek, vlastní (Šiška) – Vlasák, Pospíšil. Poločas: 1:1. Neděliště: Kiršbaum – Kocourek, Budín (84. Patrik Repčík), Nosek, Mergl – Kořínek, Vr. Stanner, Král, Stránský – M. Voňka, R. Voňka. Roudnice B: Hopko – Mrštík (46. Koutník), Šiška, Gráf, Svatoň – Bárta, Vlnas, Novotný, Pospíšil – Vlasák, Koudelka.

Nové Město n. C. - Kosičky B 3:8

Branky: Pavlas 2 (obě z pen.), Mareček – Ma. Stránský 2, Koliáš 2, Vejr 2, Motyčka, Donát. Poločas: 0:4. Nové Město nad Cidlinou: Vlk – Krnáč, Stuchlík, Kopřiva, Pavlas – Morávek, Hrubeš, Sirůček, Bambas (76. Krátký) – Matys, R. Midloch. Kosičky B: Tomek – Pražák, Vejr, Mareček, Motyčka – Ma. Stránský, Beneš, Koliáš, Donát – Schovanec, Kvaček.

Lhota p. L. - Lokomotiva Hradec B nehráno

Hosté oznámili v pátek, že se k sobotnímu utkání nedostaví. Do tabulky je tak započten výsledek 3:0 kontumačně pro domácí (dořeší STK OFS Hradec Králové).

Prasek - Lovčice 3:1

Branky: Nový, Hrubý, Vízek – Šusta. Poločas: 3:0. Prasek: Drugda – Herzog, Drábek (79. Holý), Hrubý, Vyhleďal – Vízek (46. Buček), Pavel, Nový, Jilemnický – Štefán (68. Tichý), Štayr. Lovčice: Hála – Koubek, Kafka, Tůma, Šusta – Škop, Volejník, Šimonič (77. Hora), Hladík (53. Hrášek) – Janouch, Louda.

Nepolisy B - Starý Bydžov 0:3

Branky: L. Fölkl, Rad. Fiala, Zmítko. Poločas: 0:1. Nepolisy B: Kysilka – Finěk (60. Půlpán), R. Hanuš, Marek, T. Hanuš – P. Hanuš, J. Hanuš, Kloz (46. Šustr), Frýda – Haltuf, Vaníček. Starý Bydžov: Šula – Pánek, L. Fölkl, Váňa (46. J. Bužik), Daxner – Bark, Rad. Fiala, Zmítko, Z. Fölkl (82. Kutík) – Semerák, Tomeš.

Nový Hradec B - Malšova Lhota 4:2

Branky: Hataš 2, Přiklopil z pen., Šanda – Kotlant, T. Krejcar. Poločas: 1:1. Nový Hradec Králové B: Lorenc – Kaplan, David, Bonhard, Hodač – Šanda, Hataš, Došek, Mihulka – Sajvera (58. Berger), Přiklopil. Malšova Lhota: Křičenský – Šimek, Němec, Hladík, F. Krejcar – Kotlant, T. Krejcar, Svoboda, Musil – Kotík, Fischer (69. Petřík).

Nový Bydžov C - Ohnišťany 6:2

Branky: Michal Batelka 4, Špaček, Beránek – Novotný, Kleňhar. Poločas: 2:2. RMSK Cidlina Nový Bydžov C (dříve Hlušice B): D. Průcha – Jos. Trejbal (72. Jan Trejbal), R. Batelka, Bělík, Pařízek – Svěcený, Koutný, Beránek, Žilka – Špaček, Michal Batelka. Ohnišťany: M. Šoltys (46. Šulc) – Sehnal, Vrba starší, Kleňhar, Mydlář – Vrba mladší, Kopáč, Matějka, Novotný (46. Hlavatý) – Dvořák, Jiříček.

skupina A

27. kolo: Probluz B – Libřice 4:5 (0:5). Branky: Telinger 3, Kolovrátník – Hejzlar 2, Volter, Sapižák, Miklošin. Sendražice – Jeníkovice 4:0 (1:0). Branky: J. Satranský 3, M. Satranský. Smiřice B – Černilov B 4:8 (2:2). Branky: Růžek 2, Hochsteiger, Lazarik – Jelen 3, Flégl 2, Církva, Benák, Jan Žaba. Libčany B – Hořiněves 4:0 (1:0). Branky: Řehounek 2, Bouček, Kabeláč.

skupina B

27. kolo: Převýšov B – Lužec nad Cidlinou 3:3 (2:1). Branky: Lochman 3 – Jan Dunka, Holman z penalty, Krejčí. Červeněves B – Lhota pod Libčany B 3:1 (2:0). Branky: Vantura, Gorel, Malý – Pavlis. Klamoš – Myštěves B 2:2 (0:1). Branky: M. Sedláček, Dan. Sedláček z penalty – Vobořil z penalty, Kopuletý.