Mistrovské fotbalové soutěže OFS Hradec ročníku 2013/14 pokračovaly o víkendu třetím kolem.

Události kola: V sousedském duelu Nepolisy těsně zdolaly Hlušice (2:1), když tři body zachránil domácím osm minut před koncem krásnou hlavičkou Radek Zámečník.

Kosičky – Kunčice B (5:2). Domácí měli velkou převahu, ovšem na začátku vedli hosté a těsně před přestávkou Kosičky šťastně vyrovnaly. Po změně stran si tým domácích dal polovlastní gól (1:2). V 85. minutě však nastal neuvěřitelný zvrat, když Kosičky čtyřmi góly během pouhých dvou minut dokázaly výsledek otočit.

Borec kola: Jiří Filipi (M. Lhota) vstřelil v utkání euTax III. třídy s Červeněvsí (4:2) všechny čtyři góly domácích.

Smolaři kola: Pokutový kop nedali tři hráči: M. Hanousek (Stěžery), Feistel (Vysoká B), Václavík (St. Bydžov).

Brankáři s nulou – celkem: 2 – Michalička (Myštěves).

Kanonády týmů: 10 branek: Lovčice B – Myštěves B (10:1); 7 zásahů: Loko Hradec B – Cerekvice n. B. (1:7), Kosičky B – Roudnice B (2:7).

Střelci kola: 4 branky: Filipi (M. Lhota). Hattrick zaznamenalo pět hráčů: Vaníček (Kratonohy B), Minich, Jonáš (Cerekvice), Myška (Lovčice B), Koudelka (Roudnice B).

Hattricky po 3. kole: 2 – Sláma (Jeníkovice).

Kanonýři – Hradecký Votrok OP: 4 – Hornych (Kunčice B), Chaloupka (Nepolisy), Mottl (Slavia HK B), Pánek (Nepolisy), Vaníček (Kratonohy B). euTax III. třída: 5 – Dvořáček (Dobřenice). CK Sana IV. třída A: 7 – Minich (Cerekvice), Sláma (Jeníkovice). CK Votrok IV. třída B: 4 – Koudelka (Roudnice B), Myška (Lovčice B).

Branky: Celkem ve 24 zápasech padlo 120 gólů (D 67, H 53). OP: 27 (D 19/H 8), III. třída: 39 (22/17), IV. třída A: 18 (6/12), IV. třída B: 36 (20/16).

Branky za 3 kola: OP 86 (52/ 34), III. třída 102 (63/39), IV. třída A 72 (28/44), IV. třída B 79 (45/34). Celkem: 339 (188/151).

Penalty: Celkem sudí nařídili rekordních 20 penalt (12 D a 8 H). Proměnili 17: Nesvačil (Dohalice), Hrubý (Prasek), Filipi (M. Lhota), Dvořák (Kobylice B), Veverka, Lochman (oba Třebechovice B), Jílek (Vysoká B), Sláma (Jeníkovice), Král (Nepolisy B), Kykal (Skřivany), Černý (Třebeš B), Málek (Boharyně), Černý (Hořiněves), Minich (Cerekvice), Vodička (Syrovátka), Koudelka, Pithart (oba Roudnice B). Nedali: viz Smolaři kola.

ŽK: Celkově rozhodčí udělili 76 ŽK (D 42, H 34), OP 22 (10/12), III. třída 28 (16/12), IV. třída A 12 (8/4), IV. třída B 14 (8/6).

ČK: Celkem 2 (D 0/H 2). Předčasně pod sprchy šli 2 hráči: P. Tůma (Lovčice), R. Šulc (Kunčice B).

Diváci: OP 490 (průměr 70), III. třída 505 (72), IV. třída A 355 (71), IV. třída B 260 (52). Celkově vidělo 24 zápasů 1610 diváků (průměr 67).

Diváci za 3 kola: OP 1640 (průměr 78), III. třída 1690 (80), IV. třída A 917 (61), IV. třída B 855 (57).

Návštěvy kola: 100 diváků: Nepolisy – Hlušice, Kosičky – Kunčice B, Prasek – Skřivany, Lhota p. L. – Libčany B, Jeníkovice – Libřice.