Aleš Čížek.Zdroj: archivOkresní soutěže mužů pokračují o víkendu 19. kolem. Na nejsledovanější regionální „ligu" – okresní přebor - zve kanonýr Myštěvsi Aleš Čížek, jenž před týdnem v domácím šlágru OP se Skřivany (4:1) vsítil během první půle hattrick. Opora týmu zároveň připojuje své tipy na výsledky všech sedmi duelů.

Okresní fotbal
Disciplinární komise OFS HK - nepodmíněné tresty: Milan Černý (Kosičky B) – 5 SU od 3. dubna za tělesné napadení (podražení), protestu Kosiček nebylo vyhověno, Jan Zmítko (St. Bydžov) – 1 SU od 10. dubna za 2 ŽK, Jakub Vodička (Myštěves B) – 2 SU od 10. dubna za tělesné napadení (strčení), Michal Bezvoda (Lužec) – 2 SU od 10. dubna za tělesné napadení (strčení).

Sobota, 17.00

Syrovátka - Myštěves

Tip na výsledek: 2
„Tady bych nemohl tipovat ani nic jiného. Hrajeme o postup a máme to ve vlastních rukou, proto takovéto zápasy musíme vyhrávat. Je to sice tlak, ale tým máme hodně kvalitní a pokud se sejde vše, jak má, tak si tři body odvezeme."

Skřivany - Třebeš B

Tip na výsledek: 0
„Favoritem utkání jsou určitě Skřivany, ale myslím, že se jen tak neoklepou z porážky v minulém kole. A proto se domnívám, že třebešská rezerva s prázdnou neodjede."

Probluz - Dohalice

Tip na výsledek: 1
„Hosté sice hrají důrazný a nepříjemný styl fotbalu, ale domácí mají kvalitní mužstvo. Bude to vyrovnaný zápas, ale věřím, že domácí budou mít více štěstí a tři body zůstanou doma."

Stěžery - Kosičky

Tip na výsledek: 1
„Stěžery na jaře prokazují, že mají silný a kvalitní kádr. Proto si myslím, že domácí vyhrají a nebudou se u toho ani strachovat."

Cerekvice - Červeněves

Tip na výsledek: 1
„Bude to boj o vítězství do posledních minut. Domácí jsou nebezpeční svými brejky a směrem dopředu mají sílu. Hosté se snaží hrát kombinační styl, ale na domácí to stačit nebude."

Jak si vedli tipéři
Jarní část:
1. kolo - Radek Hrubeš (Skřivany) 4x správně.
2. kolo - Marek Kulič (Lhota p. L.) 2x správně.
3. kolo - Luboš Brambora (Probluz) 4x správně.

Neděle, 17.00

Slavia HK B - Boharyně

Tip na výsledek: 1
„Z tohoto zápasu bude jednoznačná záležitost. Zvlášť pokud domácí posílí z áčka."

Kunčice B - Vysoká B

Tip na výsledek: 1
„Boj o zadní pozice bude pro domácí příznivější. Hosté v této soutěži už jen dohrávají, snaha se upřít nedá, ale na body to stačit nebude."

Mistrovské zápasy dalších soutěží
III. TŘÍDA – sobota 17.00: M. Lhota – Roudnice B, Neděliště – St. Bydžov, Nový HK B – Lovčice, N. Bydžov C – Prasek; neděle 17.00: Nepolisy B – Lhota p. L., N. Město – Loko HK B, Kosičky B – Ohnišťany.

IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Hořiněves – Jeníkovice; neděle 17.00: Libčany B – Černilov B, Smiřice B – Libřice, Probluz B – Sendražice.

IV. TŘÍDA B – neděle 14.30: Převýšov B – Myštěves B; 17.00: Klamoš – Lhota p. L. B, Červeněves B – Kobylice B.

Lubomír Douděra