Mistrovské fotbalové soutěže mužů OFS Hradec Králové 2014/2015 pokračovaly dalším kolem.

Borec kola: Miroslav Koudelka (Roudnice B). V duelu PromePro IT III. třídy Roudnice B – Kosičky B (9:3) vstřelil 4 branky, čímž výrazně přispěl k výhře svého týmu.

Smolař kola: Pokutový kop nedal Polák (Převýšov B).

Statistiky

Gazza Sport brankáři s nulou – Hradecký Votrok OP: 6 – Strýhal (Hlušice), 4 – L. Brambora (Probluz), R. Hrubeš (Skřivany), 3 – Chmelař (Kunčice B), Švehlík (Stěžery), Vocl (Třebeš B), 2 – Appl (Lovčice), Ende (Slavia HK B), Finke (Dohalice), Frajer (Chlumec B); PromePro IT III. třída: 6 – Peterko (Boharyně), Zasadil (Dobřenice), 3 – Čihák (Nové Město n. C.), Kukla (Cerekvice), M. Šoltys (Ohnišťany), Špičák (Červeněves), 2 – Drábek (Vysoká B), M. Kekelák (Malš. Lhota), Novotný (Třebechovice B), Radoň (Vysoká B), Říha (Červeněves), Šlesingr (Hořiněves), Šuhájek (Prasek), Žák (Roudnice B); CK Sana IV. třída A: 3 – Satranský (Sendražice), Šlor (Libřice), Voltr (Černilov B), 2 – Kiršbaum (Neděliště), Petr Kloubec (Malšovice B), Němec (Loko HK B),  Resl (Smiřice B); CK Votrok IV. třída B: 2 – Šimek (Syrovátka), Šteyr (Starý Bydžov) Tluka (Syrovátka).

Kanonády týmů: 9 Roudnice B – Kosičky B (9:3), Syrovátka – Kobylice B (9:1), 8 Hlušice B – Myštěves B (8:1), Starý Bydžov – Lhota p. L. (8:0), 7 Vysoká n. L. B – Červeněves (7:0), 5 Myštěves – Kosičky (5:2), Sendražice – Jeníkovice (5:1), Libčany B – Nepolisy B (2:5).

Střelci kola: 4 góly: M. Koudelka (Roudnice B); hattrick: Jílek (Vysoká B), T. Hanuš (Nepolisy B), Daniel Pleskot (Syrovátka), Hnát (Hlušice B), Radim Fiala (Starý Bydžov).

Alena Staňková hattricky po 18. kole: 5 branek: M. Batelka (Hlušice A) + 1 hattrick, Hornych (Kunčice B), Martinič (Myštěves); 4 branky: Koudelka (Roudnice B) + hattrick, Lisa (Lovčice B), Radek Midloch (N. Město n. C.), Štayr (Prasek), Vaníček (Kratonohy B); 2 hattricky: Bína (Dobřenice), Jedlička (Sendražice), J. Koliáš (Kosičky B), Kuta (Dobřenice), D. Pleskot (Syrovátka), Žaloudek (Třebechovice B).

Gól kanonýři – Hradecký Votrok OP: 13 – M. Batelka (Hlušice), Hornych (Kunčice B), 11 – L. Brixi (Probluz), Mukařovský (Slavia Hradec Králové B), 10 – Schubert (Skřivany), Svěcený (Hlušice), 9 – V. Brett, J. Havlena (Myštěves), J. Vaníček (Kratonohy B); PromePro IT III. třída: 17 – Kuta (Dobřenice), 15 – Koudelka (Roudnice B), 13 – Štayr (Prasek), 12 – M. Bělina (Cerekvice nad Bystřicí), Bína (Dobřenice), Kekelák (Malšova Lhota), Malý (Červeněves), 10 – Žaloudek (Třebechovice pod Orebem B); CK Sana IV. třída A: 11 – Jedlička (Sendražice), 7 – Jelen (Černilov B), 6 – Holub (Smiřice B), 5 – Borovský (Loko Hradec Králové B), Jelínek (Neděliště), Špás (Malšovice B), Volter (Libřice), Vrána (Sendražice); CK Votrok IV. třída B: 12 – D. Pleskot (Syrovátka), 11 – T. Hanuš (Nepolisy B), 8 – Čihák (Syrovátka), 7 – Radim Fiala (Starý Bydžov), Holman (Hlušice B), 6 – V. Brett (Myštěves B), Novotný (Libčany B).

Branky: Celkem v 23 zápasech padlo 117 gólů (D 84, H 33). OP: 26 (D 16, H 10), III. třída: 33 (24/9), IV. třída A: 17 (14/3), IV. třída B: 41 (30/11).

Branky za osmnáct kol: okresní přebor 483 (285/198), III. třída 498 (315/183), IV. třída A: 163 (92/71), IV. třída B: 257 (151/ 106). Celkem: 1401 (843/558).

Pokutové kopy: Celkem rozhodčí nařídili 6 penalt (4 pro domácí a 2 pro hosty). Proměnili (5): Špás 2x (Malšovice B), Filipi (Malšova Lhota), Duben (Vysoká nad Labem B), Tér (Kosičky); nedal (1): Polák (Převýšov B).

Žluté karty: Celkově rozhodčí udělili 38 ŽK (domácí 17, hosté 21), Okresní přebor 15 (6/9), III. třída 15 (9/6), IV. třída A 5 (2/3), IV. třída B 3 (0/3).

Červené karty: Celkem 3 (D 1/H 2). Předčasně šli pod sprchy: M. Černý (Hořiněves), Kulhánek (Dohalice), M. Horák (Jeníkovice).

Divácká návštěva: OP 470 (průměr 67), III. třída 435 (62), IV. třída A 333 (83), IV. třída B 290 (58). Celkově vidělo 23 zápasů 1520 diváků (průměr 66).

Diváci celkem: OP 9673 (průměr 80), III. třída 8026 (64), IV. třída A 1968 (49), IV. třída B 2850 (57). Celkem diváci v ročníku 2014/15: 22 517.

Nejvyšší návštěvy kola: 200 Černilov B – Libřice, 150 Třebeš B – Stěžery.

Sestava 18. kola okresního přeboru - Hradecký deník jedenáctka týdne

Komárek (Skřivany) - Kraus (Myštěves), David (Nový Hradec B), Tušic (7, Stěžery) - Škaloud (Skřivany), Hantsch (Stěžery), Karlík (3, Probluz), Zákravský (Kunčice B) - J. Havlena (3, Myštěves), Miškář (3, Dohalice), M. Batelka (4, Hlušice)