Základ programu bude tradiční, prvním bodem bude fotbalový turnaj partnerů, dále dražba sportovních artefaktů a vše zakončí bowling. Informace včetně historie minulých ročníků jsou uveřejněny na webu www.dpofshk.webnode.cz. Zde zájemci najdou s blížící se akcí i aktualizovaný přehled relikvií do dražby.

V předchozím ročníku byla vybraná hotovost věnovaná ve prospěch těchto organizací: Nomia - Poradna pro oběti násilí a dětské krizové centrum, Domácí hospicová péče HK, Sluníčko - pomoc postiženým dětem, Sport Hradec Cup - charitativní akce, která podporuje hendikepované děti.

„Věříme, že fotbalový fanoušek se má opět nač těšit a široká divácká veřejnost si najde v hojném počtu cestu do předměřické haly nejen na turnaj v kopané, ale i na dražbu, kde může dražit každý příchozí,“ přejí si Martin Zbořil a Vladan Haleš, funkcionáři OFS Hradec.

V plném běhu je nejen příprava celé akce, ale hlavně dražby, v níž budou fotbalové či hokejové dresy s podpisy hráčů a celých týmů. V předešlých letech byly k mání např. originální dresy z NHL, anglické Premier League, našich ligových týmů a další cenné relikvie.

OFS HK má zřízený speciální charitativní účet (č. 256299368/0300), na který je již nyní možno zasílat příspěvky pro charitativní účel související s 8. Dnem partnerů OFS Hradec.

Lubomír Douděra