V souboji vedoucích celků Smiřice versus Slavia potvrdil svoji letošní suverenitu tým lídra. Na třetí místo se po přesvědčivé výhře propracovaly Kobylice.

V gólovou přestřelku se proměnilo utkání mezi Stěžerami a Praskem. Domácí hráči po první půli těsně prohrávali, skóre však čtyřmi přesnými zásahy po změně stran otočili.

Okresní přebor

Kobylice - Předměřice B 3:0
Branky: Dúcký, Pšenička, Dvořák z pen. Poločas: 1:0. Kobylice: Hrubeš - Pozler, Hejcman (60. Němec), Archalous, Dúcký (83. Rieger) - Havlíček, Vávra, Pšenička - Filip Marek, Nový (81. Wolf), Dvořák. Předměřice B: Martínek - Hopko, P. Jiroušek, Mikolášek, Novák - Lepič (53. Hlavatý), Frýda (53. Lejp), Charvát - Pekáč, Vyhleďal, Kořínek (73. J. Jiroušek).

Smiřice - Slavia Hradec 0:2
Branky: Lán z pen., Kašpar. Poločas: 0:1. Smiřice: Matějček - Zimmermann, Zapadlo (78. Runkas), Kašajík, Ponikelský - Koza, Smrček (60. Vicenec), Hampl, Bohatý - Melichárek, Malina (22. Fof). Slavia Hradec Králové: Votruba - Špaček, Krempa, Šimůnek, Linhart – Erber (60. Kašpar), Podrazil (57. Chobotský), Kopp, Lán - Hutla (80. Mukařovský), Veselý.

Myštěves - Nepolisy 2:0
Branky: Markus, Kudlík. Poločas: 0:0. Myštěves: Jarkovský - Kudlík, Roubal, Berger, Draštík - Charvát, Markus, Baer (46. Petráček), Kopuletý (59. Svoboda) - Štefan (40. Hájek), Saksl. Nepolisy: Marko - R. Hanuš, Zámečník, Chaloupka, Doležal - P. Hanuš, R. Schmidt, T. Hanuš, Šustr (75. Marek) - Bous (66. Škrha), Líhan.

Probluz - Červeněves 1:1
Branky: Čtvrtečka z pen. – Vobořil. Poločas: 0:0. Probluz: P. Fejfar - Brambora, Karmín, Záruba (75. R. Brzek), Baďura - Lang (75. Sedílek), Čtvrtečka, Karlík, M. Dresler - D. Brzek, Kalhous (57. L. Dresler). Červeněves: Vlášek - Janáček, Albrecht, Myška, Rohlíček (90. Strnad) - Vrabec, Vobořil, Šefara, Trejbal - Hloucal, Vantura (70. Martinec).

Chlumec B - Kunčice B 0:2
Branky: P. Vítek, Hruška. Poločas: 0:0. Chlumec B/ Klamoš: Koliáš - Nebeský, Appl (46. Chára), Volný, Kloz (76. Bráborec) - Janda, Jankovský, Jerie, Drahorád – Hanuš (60. Sedláček), Borůvka. Kunčice B: O. Vítek - Machač, Kvasnička, Mihl, R. Šulc - M. Šulc (88. Šanda), P. Vítek, Kneifel, Majer - Hruška, Pultar (83. Kubišta).

Velichovky - Třebeš 3:1
Branky: Kordina 2, Hořínek – Štejnar. Poločas: 2:0. Velichovky: Sršeň - Hořínek, Tokár, Hiesl, Šubrt - Šolc (46. Jelínek), Bělina, Karban - Kordina, Hamáček, Kroupa (64. Babušík). Třebeš: Peichl - Štajer (57. Došek), Štěrba, Holman, Kekelák (57. Koutník) - Hynek, Karabinoš, Heglas - Bezvoda, Štejnar, Novotný (46. Obst).

Stěžery - Prasek 5:2
Branky: Klička 2, Částka z pen., Derner, David - Bradna, Svatoň. Poločas: 1:2. Stěžery: Strejcius - Kopták, Částka, Svatoň, Samšeňák - Široký, Syrůček, Derner (88. Vácha), Tichý - Klička, David (85. J. Pešl). Prasek: Holý - Bradna (80. Sedláček), Svatoň, Kubík, Jelínek - Soukup, Štayr, P. Brett, Purma - Hrubý, V. Brett.

III. třída

Lovčice - Lhota p. L. B 4:1
Branky: M. Chára 2, Kafka, vlastní – Peroutka. Poločas: 2:0. Lovčice: Appl – Drozen (46. Dašek), O. Koubek, D. Koubek, Havlíček - Tůma, T. Volejník, L. Volejník, Kupka - Kafka, M. Chára (83. Žižka). Lhota pod Libčany B: Tluka - Vodička, Mádlo, Čížek (68. Tomáš), Hynek - Veverka, Palina, Pithart, Jedlička - Margolien, Peroutka.

Kosičky B - Malšova Lhota 1:1
Branky: Volejník z pen. – Hladík. Poločas: 1:1. Kosičky B: J. Schovanec (46. Hanuš) - Midloch, L. Špás, D. Špás, Novák – Dusbaba (46. Šanda), Šedivý, P. Schovanec - Pozler, Samek, Volejník. Malšova Lhota: Zika - V. Hošek, Němec, J. Hošek, Ďurech - Hladík, Hofmann, Filipi - Pospíšil, Baják, Sedliský.

Dolany - Nový Bydžov C 2:3
Branky: Kašpar, Syrovátka – L. Pánek, Ullmann, A. Bradna. Poločas: 2:0. Dolany: Kubásek - Vondra, Kašpar, Brož, Cejnar - Růta (79. Ivanov), Syrovátka, Bedlek, Kejzlar (61. Duben) - Vrabec, Cipra. Nový Bydžov C: Jos. Bradna - Doskočil, Ullmann, A. Pánek, A. Bradna - Tomeš, Zmítko, L. Pánek, Váňa - O. Pánek (82. Donát), Vaníček.

Nové Město - Vysoká n. L. 2:4
Branky: R. Midloch, Steklý - Vicany, Absolon, Jílek, Černý. Poločas: 1:1. Nové Město: Vlk - Bergl, Sejkora, Kopřiva, M. Midloch - Krnáč, Bendásek, Morávek - R. Midloch, Šťastný (58. Vaníček), P. Midloch (68. Steklý). Vysoká nad Labem: Zasadil - M. Píša, Vicany, Růžička, J. Píša - Kulhánek, Novák, Absolon (80. Rejmont) - Jílek (74. Militký), Dohnálek (78. Hrůza), Černý.

Libřice - Skřivany 2:1
Branky: D. Pleskot, Plíška – Todorov. Poločas: 1:1. Libřice: Munzar - Mildner, Štrajt, Handl, J. Pleskot - Fabián (75. Vošvrda), Kotland, Ličman, Javůrek – Plíška (68. Říha), D. Pleskot (60. Hašek). Skřivany: Kněžourek - Zálabský, Pulec, Drobný, Tichý (46. Schubert) - Janáček, S. Bužik (60. Komárek), Todorov, Brož - Pošík, J. Bužik.

Kobylice B - Starý Bydžov 3:2
Branky: Pšenička, Vávra, Dúcký z pen. – Tomášek 2. Poločas: 2:0. Kobylice B: Soldán - Vávra, Zámečník, Motálek, Pšenička - Král (46. Dvořák), Khol, Ornst - Dúcký, Wolf (67. Rieger), Drábek (78. Klimt). Starý Bydžov: Šula - Svěcený, Daxner (46. Lechmann), Křišťan, Kutík - Ondráček, Drobný, Tomášek (85. Semerák) - Buček, Bark, Berounský (68. Štoček).

Dobřenice - Černilov B 2:1
Branky: M. Černý, Pavel Lexa – vlastní. Poločas: 0:1. Dobřenice: Brož - Vrchota, Hanuš, Pavel Lexa, Knížek - Císař, Černý, Vodák - Štajer, Klempíř, Špalek. Černilov B: Voltr - Hrubý, Hofman, Veselovský, Hušek - Schwarzer, Havlas, Petrásek - Jukl, Hlína, Hrubý.

IV. třída - A

Rasošky - Dohalice B 1:4 (M. Resl - Gazdík 3). Neděliště - Velichovky B 1:1 (Chaloupka - Kašpárek st.). Jeníkovice - Loko B 5:1 (Šmída 2, Látr, V. Sláma, Marha – Šimerda). Hořiněves - Sendražice 2:3 (Andrejsek, Jistebnický – P. Hlavatý, Satranský, Jedlička). Malšovice B – Jaroměř B 2:2 (Velinský, Kosař – Křovák 2). Třebeš B – M. Lhota B 5:0 (Brzický 2, Burian, Chýlek, Kujal z pen.). Nový HK B – Cerekvice 5:1 (Kotlant, Hloušek, Linder, L. Kolář, J. Hejhálek – Melich).

IV. třída - B

Lužec nad Cidlinou - Stěžery B 1:0 (Jiří Hladík). Boharyně - Libčany B 1:1 (Flégr – Kramář). Syrovátka - Roudnice B 2:1 (Fikr, Hruška – Špaček z pen). Ohnišťany - Prasek B 2:0 (P. Šoltys 2). Urbanice – Lovčice B 8:1 (Dvořáček 2, K. Šmolka 2, V. Svoboda 2, M. Šmolka, Opolský – Volejník). Myštěves B – Probluz B 1:1 (Kopuletý – Brambora). Kratonohy B – Převýšov B 4:0 (P. Sadílek 2, J. Štěpánek, L. Jirousek).