Hlušice – Nový Hradec B 3:5

Branky: Špaček, Svěcený, Kohout – Bonhard 2, Miroslav Jindra, Jarotek, Picka. Poločas: 0:3. Hlušice: David Průcha – M. Šimůnek, Tesař, O. Pařízek, Svěcený – Trejbal, Jar. Soumar, Holman (76. Žilka), Kohout (76. J. Šimůnek) – J. Špaček, Batelka. Nový Hradec Králové B: Kaplan – Baloun, Jaroslav Jindra, Miroslav Jindra, Lang – Bonhard, Berger, Hloušek, Přiklopil – Jarotek, Picka.

Kratonohy B – Kosičky 4:5

Branky: 40., 63. a 72. Vaníček, 88. Vejr – 22. Ma. Stránský, 25. Vejr, 30., 36. a 60. J. Černý. Poločas: 1:4. Kratonohy B: Haviar – Vyleťal, Novák, Veverka (50. Kotek), Šiška – Josef, Jakubec (46. Kliment), Tomášek (40. Štěpánek), J. Vaníček – Dostál (60. Vejr), Šikl. Kosičky: Jakub Koliáš – Rychnovský, Milan Stránský, Kružík (52. Havlín), Bouška – Tér, Koóš (88. R. Koliáš), J. Černý, Vejr – Kvaček, Martin Stránský (46. Novák).

Dohalice – Kunčice B 2:1

Branky: Zapadlo, Marek – Hornych. Poločas: 1:0. Dohalice: Finke – Krátký, Marek, Zeman, Juran – Zapadlo, Dvořák (77. Čížek), Patrik Miškář, Novák (88. Rachota) – Kulhánek, Záruba (79. Erbs). Kunčice B: Chmelař – Srpek (46. Hrubý), Turek, Mihl, Kalenský (72. Bednář) – Kašprišin (46. Javůrek), Vítek, Laštovička, Hruška (69. Meliš) – Z. Hornych, Pechar.

Stěžery – Probluz 5:1

Branky: Karel Vácha 2, Samšeňák, Tluka, Tušic – Pečenka. Poločas: 2:1. Stěžery: Švehlík – Široký (46. Mokrejš), J. Samšeňák, Hantsch (73. Bílek), Schmidt (88. M. Samšeňák) – Karel Vácha (86. Tluka), Tušic, Pešl, J. Vácha – Částka, Gabriel. Probluz: L. Brambora – J. Hrdlička (62. M. Brambora), Sedílek, R. Neumann, Boniš (62. M. Hrdlička) – M. Brixi (77. Telinger), Filip Neumann (77. Podsadlo), L. Brixi, Dresler (62. Kolakovský) – Pečenka, Karlík.

Nepolisy – Lovčice 5:4

Branky: 30. z penalty Lukáš Pánek, 42. Zámečník, 51. Spejchal, 57. Tlustý, 61. Tomáš Hanuš – 1. a 57. Škop, 9. Matěj Jilemnický, 36. vlastní (Ullmann). Poločas: 2:3. Nepolisy: Marko – Zámečník, Ullmann, Petr Pilař, Smadiš (71. Jindřich Hanuš) – Pavel Hanuš, Chaloupka, Tlustý, Tomáš Hanuš (88. Kloz) – Lukáš Pánek (91. Jan Lihan), Spejchal (84. Marek). Lovčice: J. Appl – Volejník, Sedlic (52. Hála), Synek, D. Appl (21. Sobota) – Škop, Jilemnický, Tůma, Kupka – Žižka, Chára.

Slavia Hradec B – Myštěves 5:3

Branky: 13. a 40. Derner, 19., 30. a 37. Baťka – 5. Linhart, 47. Lekeš, 59. Jelínek. Poločas: 5:1. Slavia Hradec Králové B: Hodan – Čejchan, Ibrmajer, Mukařovský (88. Kazybora), Jaroš – Filipi, Krempa (82. Šauer), Chobotský (82. Kašpar), Baťka – Derner (69. Vrabec), Doležal. Myštěves: Michalička (46. Šenk) – Hladík, F. Havlena, Čížek, Bielčik (46. Lekeš) – Linhart, Jelínek, Václav Brett, Pavel Brett – Štefan, J. Havlena.

Chlumec nad Cidlinou B – Sendražice 3:0 kontumačně

Výsledek podléhá schválení Sportovně-technické komise Okresního fotbalového svazu Hradec Králové. Hosté v předstihu oznámili, že se pro malý počet hráčů k utkání do Klamoše nedostaví.   (ld)

1.    Nepolisy        26    20    3    3     107:34    63
2.    Myštěves       26    17    4    5      71:29    55
3.    Kosičky          26    14    3    9      73:59    45
4.    Slavia HK B     26    12    7    7      53:45    43
5.    Dohalice         26    12    4    10    54:59    40
6.    Stěžery           26    10    8    8      63:43    38
7.    Chlumec B       26    12    0    14    51:72    36
8.    Hlušice             26    10    5    11    51:45    35