Skřivany – Probluz 4:3

Branky: 7. a 50. Schubert, 23. a 76. Škaloud – 16. Telinger, 53. Ficenec, 80. Karlík. Poločas: 2:1. Skřivany: Božič – Bielik (70. Vízek), Staněk, Matějka, Zima – Kulich (90. Komárek), Pošík, Brzek (46. Tauchman), Horák – Schubert, Škaloud. Probluz: L. Brambora – M. Brixi, R. Neumann, M. Brambora, Ficenec – L. Brixi, Karlík, Hrdlička, Podsadlo (46. Kolakovský) – F. Neumann, Telinger.

Myštěves – Kratonohy B nehráno

Hosté oznámili před zápasem, že se pro malý počet hráčů nedostaví. Utkání, které dořeší STK OFS Hradec Králové, tak bude pravděpodobně kontumováno 3:0 ve prospěch Myštěvsi.

Kunčice B – Kosičky 3:1

Branky: Hornych 2, Žahourek – Ma. Stránský. Poločas: 2:0. Kunčice B: Chmelař – Šolc, Mihl, Koza, Turek – Meliš (56. O. Vítek), P. Vítek, Laštovička, Žahourek – Hrubý, Hornych (62. Karabinoš). Kosičky: Žarnovský – Mráz, Mi. Stránský, Tér (46. Koliáš), Šanda – Bouška, Beneš, Koóš, Kvaček – Černý, Ma. Stránský.

Nový Hradec B – Slavia Hradec B 2:9

Branky: 10. a 66. Jindra – 7., 51., 53., 64. a 71. Mukařovský, 11. a 14. Homolka, 58. Schejbal, 61. Filipi. Poločas: 1:3. Nový Hradec B: Vašata – Sajvera, Vrabec, Bonhard, Kaplan – Vošvrda, Došek, Jindra, Klčo – Berger (61. Jaška), Jarotek. Slavia Hradec B: Ende – Jaroš, Šimůnek (58. Čejchan), Ibrmajer, Klicnar (69. Linhart) – Homolka, T. Kašpar (75. Veselý), Doležal, Schejbal (58. Filipi) – Mitana (64. P. Kašpar), Mukařovský.

Třebeš B – Lovčice 4:0

Branky: Tošovský 2, Štajer, Neugebauer. Poločas: 1:0. Třebeš B: Vocl – Štajer, Zvolánek, Kosyak, Staněk – Cílek, Kollár, Tošovský (54. Prchlík), Neugebauer – Černý, Petr Mizerík (60. Pavel Mizerík). Lovčice: Tůma – Louda, Koubek, Zeman, Jiránek – Hladík, Žižka, Hála, Jelínek (46. Císař) – Kafka, Appl.

Stěžery – Hlušice 3:0

Branky: Gabriel 2 (obě z penalty), Karel Vácha. Poločas: 1:0. Stěžery: Švehlík – J. Samšeňák, Mlateček, Ducháček, Spielvogel (46. Štěpánek) – Gabriel (82. Tluka), J. Vácha, Bílek, Tomáš Tušic – Hantsch (77. M. Samšeňák), Karel Vácha. Hlušice: S. Strýhal ml. – Svěcený (59. Jan Trejbal), Jaroslav Trejbal I., Šimůnek, E. Pařízek – Jaroslav Trejbal II (77. M. Průcha), Kyral, Špaček, R. Vlášek – Holman, Soumar.

Chlumec B – Dohalice 6:1

Branky: 12. z pen. a 62. M. Volný, 50. a 72. Hermann, 34. J. Volný, 47. Hartman – 19. Novák. Poločas: 2:1. Chlumec B: Frajer – Drahorád, J. Volný, Synek, Appl – Branský, M. Volný, Svoboda (63. Kučera), Kofránek – Hermann, Bráborec (46. Hartman). Dohalice: Čížek – Taichman, Zeman, Matěj Gazdík, Novák – Lindr, Minich, Zapadlo, Juran (63. Šmída) – Kulhánek, Janďourek.

1.    Hlušice    25    16    6    3    62:32    54
2.    Chlumec B    25    14    5    6    62:37    47
3.    Myštěves    24    13    4    7    78:42    43
4.    Stěžery    25    11    10    4    51:38    43
5.    Skřivany    25    12    6    7    53:43    42
6.    Třebeš B    25    13    3    9    52:45    42
7.    Kunčice B    25    13    1    11    49:47    40
8.    Dohalice    25    10    6    9    40:46    36