V aktuální tabulce ČFL, kolo před koncem sezony, jsou sice na 2. místě, ale vedoucí Jirny, které v půlce uplynulého týdne už odehrály duel závěrečného dějství v Tachově, podle informací Deníku do II. ligy nepůjdou.

O nadcházejícím víkendu by se tak mělo hrát už „jen" o prvenství v soutěži. Kuklenské „šavle" získají třetiligový primát za předpokladu, že si z Vltavína přivezou minimálně dva body. Pakliže získají jeden či žádný, stanou se vítězným celkem České fotbalové ligy Jirny.

Na postupu Olympie by se však již nic měnit nemělo. Vrchní představitelé hradeckého klubu už jen dolaďují, kde bude tým FNL hrát. Veřejnost spekulovala o spoustě místech, ale podle nejnovějších informací by měly „šavle" najít útočiště v Praze. Rozhodnutí by mělo padnout v nejbližších dnech.

Poslední 32. kolo (34. hrané) – středa 14. června, 17.30: Dobrovice – Hořovicko, Zápy – Písek; 18.00: Domažlice – Králův Dvůr. Pátek 16. června, 18.00: Benešov – Vyšehrad. Sobota 17. června, 10.15: Chrudim – Litoměřicko, Vltavín – Olympia Hradec Králové, Štěchovice – Převýšov. Neděle 18. června, 17.00: Benátky nad Jizerou – Táborsko B. Předehráno: Tachov – Jirny 1:2.