VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Valná hromada na Olympii

Hradec Králové - V restauraci Bohemia se konala valná hromada FC Olympia Hradec Králové. Jednání zahájil předseda FC Olympia Jaroslav Kratochvíl.

21.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Kratochvíl mimo jiné přivítal předsedu Královéhradeckého krajského fotbalového svazu Lubomíra Sedláčka, předsedu OV ČSTV Hradec a místpoředsedu Okresního fotbalového svazu Jiřího Pavlíčka, čestného prezidenta FC Olympia Hradec Karla Tejkla a další hosty.Další průběh valné hromady řídil prezident klubu Rostislav Jireš.

Obšírnou zprávu o činnosti klubu přednesl Jaroslav Kratochvíl, jenž zhodnotil úspěšnou sportovní činnost od dospělých až po mládež. Sportovní areál FC Olympia Hradec v Kuklenách se postupně stále vylepšuje. S počtem jedenácti mládežnických družstev souvisí i potřeba rozšíření počtu hracích ploch. Součástí činnosti jsou i patronátní školy ZŠ Milady Horákové, ZŠ Kukleny a nové i ZŠ Pouchov, kde se prvním fotbalovým krůčkům učí ti nejmenší. V závěru byly nastíněny plány hradecké Olympie na další období.

Po ekonomických zprávách jako je zpráva o hospodaření o. s. za rok 2007 a rozpočet na rok 2008, které přednesl ekonom klubu Jan Vencl, finanční rozvahu a. s. za rok 2007, přednesenou členem představenstva Aloisem Hájkem, dostaly slovo kontrolní orgány hradeckého klubu.

Za vnitro-klubový audit přednesl zprávu jeho předseda František Řehounek a za dozorčí radu a. s. Michaela Slaninová. Poté přítomné seznámil František Řehounek s programem na 22. června, kdy se po poledni v kuklenském sportovním areálu uskuteční akce “Den Olympie“, což bude pro všechny kategorie tečka za fotbalovým ročníkem. Chybět nebudou různé soutěže a atrakce, přátelská utkání a další zajímavý program.

V bohaté diskuzi, kde nechyběly konkrétní dotazy „na tělo“. Postupně vystoupili Karel Tejkl, Lubomír Sedláček, Jiří Pavlíček či Rostislav Jireš, který poté přednesl usnesení, jehož součástí bylo i doplnění výkonného výboru FC Olympia Hradec.

Autor: Stanislav Havel

21.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Michal Horáček

Prezidentský kandidát navštíví v sobotu Nové Adalbertinum

Jiří Drahoš.

Učitelé se shodli s žáky. Po volbách „nanečisto“ volají: Drahoš na Hrad!

Žáci základních škol besedovali v rámci projektu se seniory

Hradec Králové - Společnost Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královéhradeckého kraje realizovala projekt „Nepatříme do starého železa“ za finanční podpory Nadace Agrofert, která se podílela na projektu částkou ve výši 44 tisíc korun. Cílem projektu bylo propojení mladší a seniorské generace a společné sdílení zážitků a zkušeností.

Střet vozidel zastavil provoz na dálnici

Královéhradecko - Dálnice D11 nedaleko Nového Města nad Cidlinou zablokovala ve čtvrtek odpoledne dopravní nehoda.

Lidská práva podpořil dopisový maraton

Hradec Králové - Dopisy na podporu nespravedlivě vězněných, pronásledovaných nebo utlačovaných skupin a jednotlivců psali lidé na začátku tohoto týdne i v Literární kavárně Knihovny města Hradce Králové.

Studenti si zkusili prodávat své zboží

Hradec Králové - Hradecká obchodní akademie ve středu pořádala veletrh, na kterém šestým rokem poměřují své podnikatelské dovednosti studenti z celé České republiky a také ze Slovenska.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT