SO 17.00: FK Kolín – FC Hradec Králové. Jako první z okresních celků vstoupí do divize rezerva „votroků“, která se představí na půdě nováčka soutěže z Kolína. Oba soupeři se střetli nedávno, a to v rámci letní přípravy. Kolín se v tomto utkání radoval z vítězství 4:2. „Pokud bude mít Kolín stejnou sestavu, budeme moci z toho zápasu čerpat. Hlavně se musíme vyvarovat hrubých chyb v obraně,“ ví trenér „votroků“ Ladislav Brož.

NE 17.00: RMSK Cidlina Nový Bydžov – Dvůr Králové nad Labem. Divizní premiéru si odbudou fotbalisté Nového Bydžova, kteří se do soutěže probojovali po triumfu v loňské sezoně krajského přeboru. Na úvod je čeká ambiciózní soupeř za Dvora Králové. „Musíme vycházet ze zajištěné obrany, protože víme o síle soupeře. Jako domácí tým se zároveň budeme snažit využít jakoukoliv příležitost ke skórování,“ burcuje bydžovský kouč Miroslav Chalupa.

NE 17.00: FK Pěnčín/ Turnov – SK Převýšov. Na hřiště nepříjemného soupeře zajíždějí v prvním kole fotbalisté Převýšova vedení koučem Bohuslavem Pilným. Turnov doma body nerad rozdává, proto nečeká hostující hráče určitě nic jednoduchého. „Turnov je dobrý ve hře dopředu. Musíme hrát zodpovědně vzadu, ale hlavně také být aktivní v útočné fázi. Pokud se nic nestane, k zápasu pojedeme kompletní,“ uvedl trenér Pilný.