Víkendové dějství fotbalové I. A třídy mělo na programu derby v Kratonohách, kde silné béčko „sršňů“ vysoko zvítězilo nad Novým Hradcem. Duel okořenily parádní „nůžky“ Jimmyho krátce před přestávkou na 3:2. Jak se tedy později ukázalo, byl to navíc gól vítězný.

Šlágr kola se hrál v Kobylicích. Domácí nováček v něm těsně podlehl letos výborně hrající Sobotce. Zápas rozhodla jediná branka ze 30. minuty.

Na svém trávníku naopak uspěla Roudnice, která možná trochu překvapivě nastřílela pět gólů expřeborové Dobrušce.

Další dva týmy z okresu se představily venku a v obou případech se vracely s prázdnou. Kunčice uhrály na hřišti trutnovského béčka bezgólovou poločasovou remízu, ale po změně stran třikrát inkasovaly. Černilovští dokonce o přestávce vedli v Týništi, jenže ve druhé půli obdrželi dvě branky a bylo po nadějích.

Sestavy

Kobylice – Sobotka 0:1. Kobylice: Vokál – Dařbujan, Dvořák, Vávra, Hejcman – Říha, Laštovička, Havlíček, Kubišta – Brzek, Dítě.

Týniště – Černilov 2:1. Černilov: Šebesta – Zumr, Štěnička, Urban, Schwarzer – Matoušek, Markovič, Šmied (59. Roubal), J. Hrubý – Hušek, Ridl.

Roudnice – Dobruška 5:2. Roudnice: Šanda – Mikan, Houser, Černý, Cuberka – L. Koutník, Stoszek, Koblížek (90. Tykva), Bárta – Šiška (79. D. Koutník), Kučera.

Trutnov B – Kunčice 3:0. Kunčice: Holý – Zákravský, Charvát (46. J. Pechar), Rohlíček, Šulc – Denk (65. Dudek), Koza, Pánek, Žahourek (58. Hantsch) – Faltus, Hamák.

Kratonohy B – Nový Hradec 7:2. Kratonohy: Javůrek – Holubec (73. Veverka), Strasser, Novotný (74. T. Klátil), Kváš – Bořke, Čada, Vodička, Ročín (59. Čihák) – Jimmy, Štoček. Nový HK: Sedláček – Vopálka, Kašpar, Kolínek, Lang – Páter, L. Jarotek (61. Linder), Vik, J. Jindra – G. Bendig, T. Matějka.