Pardubice B - Čáslav 3:0

V prvním jarním kole měli na ohrazenické umělé trávě domácí vynikající vstup do zápasu, kdy již ve druhé minutě šli do vedení. Od 10. minuty hráli hosté v deseti bez vyloučeného Růžičky. Pak přidal ještě dva branky Mužík, a tak o jasné výhře pardubické rezervy nebylo pochyb.

Fakta – branky: 26. a 65. Mužík, 2. Novák. Rozhodčí: Gunitš (Praha). ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (10. Růžička). Diváci: 120. Poločas: 2:0. FK Pardubice B: Šmíd – Bydžovský, Spěvák, Řehák, Zelenka – Born (80. Jirka), Kudrna, Jarosz, Novák (86. Barbarič) – Látal (90. Kavka), Mužík (70. Jirásek).

Vysoké Mýto - Turnov 1:1, pen. 4:2

Na úvod jarní části se Mýto musí spokojit s výhrou za dva body. Oba góly v zápase dal M. Fišer, bohužel jeden do vlastní sítě.

Fakta – branky: 34. M. Fišer – 78. vlastní (M. Fišer). Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:2. Diváci: 220. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Dvořák, M. Fišer, Žák – Štěpánek (76. D. Fišer), Wimmer (46. Kopřiva), Tomášek, Valášek (81. Trnka) – Mach (62. Hájek), Fikejz. (bed)

Zápasy Živanice – Trutnov, Kratonohy – Brandýs nad Labem, Letohrad – Chrastava, Kolín – Dvůr Králové, Zbuzany – Admira Praha a Vykáň – Mšeno byly pro nezpůsobilý terén odloženy.

1. Živanice 15 12 0 2 1 34:14 38
2. Vysoké Mýto 16 8 3 1 4 30:18 31
3. Mšeno 15 8 1 1 5 32:22 27
4. Pardubice B 16 6 4 1 5 25:24 27
5. Kolín 15 7 1 3 4 28:23 26
6. Admira Praha 15 6 1 4 4 25:22 24
7. Kratonohy 15 4 4 3 4 27:32 23
8. Zbuzany 15 5 3 1 6 34:28 22