Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od FAČR. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako pátá se díky Supertrefě dočká této odměny soutěžící se startovním číslem HK0102 Lenka Michálková z Hradce Králové (vítězku prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209), jež trefila ve 5. kole osm výsledků. Ke čtrnácti získaným bodům přidala 2 bonusové za vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Výsledky tipovaných zápasů 5. kola
1. FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec (I. liga) 0:1 2
2. RMSK Nový Bydžov – FK Vysoká nad Labem (KP) 0:1 2
3. Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Libčany (KP) 0:1 2
4. SK Třebechovice p. O. – FK Černilov (I. A třída) 2:0 1
5. SK Miletín – FC Spartak Kobylice (I. B třída – A) 1:5 2
6. České Meziříčí – Slavoj Předměřice (I. B třída – B) 5:0 1
7. Spartak Kosičky – Slavia Hradec Králové B (OP) 0:1 2
8. TJ Ohnišťany – Sokol Malšova Lhota (III. třída) 0:0 0
9. Sokol Hořiněves – SK Libčany B (IV. třída – A) 2:4 2
10. FK Lužec n. C. – SK Převýšov B (IV. třída – B) 6:0 1

Supertrefa (přesný počet branek) 29

Popředí pelotonu zdobí obrovská vyrovnanost

Průběžné pořadí po 5. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 7. místo)
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 16 41
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 16 41
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 10 41
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 7 41
HK0005 Marie Moníková, Ráby 13 38
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 13 38
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 4 38

EVROPSKÁ LIGA (8. – 28. místo)
HK0020 Alois Dejl, Jičín 10 35
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 10 35
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 10 35
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 10 35
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 35
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 7 35
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 7 35
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 7 35
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 4 35
HK0145 Michal Šulc, Černilov 1 35
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 7 34
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 13 32
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 7 32
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 7 32
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 4 32
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 32
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 4 32
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 32
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 1 32
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 32
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. -2 32

I. LIGA (29. – 54. místo)
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 13 30
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 10 30
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 5 30
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 7 29
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 7 29
HK0067 Milan Řehák, Libotov 7 29
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 4 29
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 4 29
HK0128 Jakub Uher, Hořice 4 29
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 1 29
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 1 29
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 1 29
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 1 29
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 1 29
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 4 28
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 4 27
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 1 27
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 1 27
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice 7 26
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 7 26
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 7 26
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 4 26
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 1 26
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 1 26
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové 1 26
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice -2 26

II. LIGA (55. – 83. místo)
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 4 25
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 1 24
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 1 24
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. -1 24
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 10 23
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 7 23
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 7 23
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 23
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 4 23
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 23
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 23
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 23
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 4 23
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 4 23
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 4 23
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 4 23
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 1 23
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 23
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 1 23
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 1 23
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 1 23
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 1 23
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 1 23
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 1 23
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 1 23
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 1 23
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 1 23
HK0040 Josef Štayr, Prasek -2 23
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice -2 23

ČFL (84. – 107. místo)
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 5 22
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 4 22
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 2 22
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 14 21
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 2 21
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 1 21
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 0 21
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany -2 21
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 10 20
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 4 20
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 4 20
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové 4 20
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 4 20
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 4 20
HK0122 Petra Galová, Urbanice 1 20
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 1 20
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 1 20
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové -2 20
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice -2 20
HK0129 Miloš Uher, Hořice -2 20
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 7 19
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 4 19
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 19
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 2 19

DIVIZE (108. – 130. místo)
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 10 18
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 5 18
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 4 18
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 2 18
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 1 18
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 1 18
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice -1 18
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 17
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 4 17
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 1 17
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 1 17
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 1 17
HK0006 Václav Moník, Ráby 1 17
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 1 17
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 1 17
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov -1 17
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice -2 17
HK0049 Martin Taichman, Prasek -2 17
HK0048 Josef Taichman, Prasek -2 17
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 10 16
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 4 16
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 2 16
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 0 16

KRAJSKÝ PŘEBOR (131. – 153. místo)
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 4 15
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 4 15
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 2 15
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 2 15
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 1 15
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 1 15
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 1 15
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 0 15
HK0074 Milada Bílková, Praskačka -2 15
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -2 15
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 7 14
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 7 14
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 7 14
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 7 14
HK0150 Martin Šmied, Smržov 4 14
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 4 14
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 1 14
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 1 14
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 1 14
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 1 14
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 0 14
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové -2 14

I. A TŘÍDA (154. – 177. místo)
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 10 13
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 2 13
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 1 13
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 0 13
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 0 13
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov -2 13
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice 10 12
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 2 12
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové -2 12
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 7 11
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 1 11
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 1 11
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 1 11
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 1 11
HK0139 Josef Urban st., Předměřice -8 11
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 2 10
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 2 10
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov -2 10
HK0052 Eva Zimová, Sloupno -2 10
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 2 9
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 0 9
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov -2 9
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -7 9

I. B TŘÍDA (178. – 200. místo)
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 1 8
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 8
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 1 8
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové -2 8
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové -5 8
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové -5 8
HK0213 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 7 7
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka 4 7
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 1 7
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 0 7
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov -2 7
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 0 6
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 1 5
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 1 5
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 5
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové 5 4
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 4 4
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové -4 4
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice 4 3
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové 4 2
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary 2 2
HK0200 Radek Zima, Prasek 2 2
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary -5 2

„PRALESNÍ" LIGA (201. – 213. místo)
HK0212 Marie Hanušová, Hradec Králové 1 1
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové -4 1
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov 4 0
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 4 0
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany -1 0
HK0199 Alena Purmová, Křičov 2 -1
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové 0 -1
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov -1 -1
HK0197 Jana Purmová, Sloupno -1 -1
HK0037 Karel Dušek, Prasek 7 -2
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové -2 -7
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť 1 -8
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov -4 -16

SBĚRNÁ MÍSTA FORTUNA TIP LIGY:
1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 Hradec Králové),
2. sázková kancelář Fortuna Hradec Králové (Pospíšilova ulice),
3. Tabák Vízek Nový Bydžov (u bowlingu, ulice Československé armády).
Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.

Fortuna odměnila registrované hráče

Hradec Králové - Společnost Fortuna, která je hlavním partnerem jarní fotbalové Tip ligy, odměnila napříč Českou republikou první hráče, kteří u ní mají registrovaný účet.

Výherci prémiové hry za 4. kolo jsou: Zdeněk Grunt (Malé Přílepy) – 1000 Kč, Ladislav Hrubý (Chomutov) – 500 Kč, Jiří Klasna (Doubí) – 400 Kč, Miloš Maršíček (Rudná) – 300 Kč, Klára Kouřilová (Vilémovice) – 200 Kč, Jan Špiřík (Náměšť nad Oslavou) – 100 Kč, Václav Rohlík (Ústí nad Labem) – 100 Kč, Miroslav Mamula (Dubina) – 100 Kč, Jan Petrovič (Ostrava-Jih) – 100 Kč, Jiří Netušil (Újezd u Chanovic) – 100 Kč.

Uvedená částka bude výhercům připsána na účet Fortuny. Podobně budou vyhodnoceni soutěžící až do konce jarní části fotbalové Fortuna Tip ligy.