Okresní fotbalové soutěže dospělých ročníku 2017/2018 pokračují o víkendu druhým kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ – okresní přebor – zve stěžerský hráč JAN SAMŠEŇÁK, jenž se do mužstva vrátil po zranění a hned v úvodním podzimním dějství se trefil do černého, čímž přispěl k domácímu vítězství 2:0 nad Cerekvicí nad Bystřicí.
Opora Sokola Stěžery zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi víkendových zápasů.

SOBOTA 17.00

N. Bydžov B – Cerekvice (hř. Hlušice)

Tip na výsledek: 0
„Novobydžovskou rezervu zrovna moc neznám, proto věřím, že si hostující fotbalisté odvezou po bojovném výkonu cenný bod za remízu.“

NEDĚLE 17.00

Kunčice B – Stěžery

Tip na výsledek: 2
„Samozřejmě věřím svému celku. Domácí jistě svoji sestavu posílí o nějaké hráče z A mužstva, ale my si s tím poradíme a po delší době v Kunčicích zvítězíme.“

Myštěves – Dohalice

Tip na výsledek: 1
„Domácí celek disponuje velmi kvalitním a zkušeným kádrem, proto podle mě jednoznačně vyhraje.“

Chlumec B – Boharyně

Tip na výsledek: 1
„Chlumecké béčko v domácím prostředí nezaváhá a s přehledem zvítězí.“

Probluz – Červeněves

Tip na výsledek: 1
„Domácí určitě budou chtít odčinit prohru z prvního kola a doma uspějí.“

Kosičky – Lhota p. L.

Tip na výsledek: 2
„Lhota pod Libčany je pro mě jasným favoritem tohoto střetnutí. Myslím si, že svoji úlohu zvládne a z trávníku Kosiček si odveze všechny tři body.“

Slavia HK B – Třebeš B

Tip na výsledek: 0
„Zápas mezi královéhradeckými B mužstvy skončí dělbou bodů.“

Program zápasů nižších soutěží

II. TŘÍDA – sobota 17.00: Vysoká nad Labem B – Libčany B, Ohnišťany – Neděliště, Lovčice – Kosičky B, Syrovátka – Lužec nad Cidlinou, Starý Bydžov – Prasek; neděle 17.00: Nový Hradec Králové B – Roudnice B, Lokomotiva Hradec Králové B – Malšova Lhota.

IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Stěžery B – Jeníkovice, Hořiněves – Lhota pod Libčany B, Malšova Lhota B – Probluz B; neděle 17.00: Libřice – Sendražice.

IV. TŘÍDA B – sobota 17.00: Nové Město nad Cidlinou – Nepolisy B; neděle 14.30: Myštěves B – Klamoš, Převýšov B – Dobřenice; neděle 17.00: Kobylice B – Červeněves B.