Osmým kolem pokračoval fotbalový Hradecký Votrok okresní přebor.

Myštěves – Smiřice 0:1

Branka: 90. Benák. ČK: 2:0 (65. P. Brett, 67. Němec). Poločas: 0:0. Myštěves: Michalička – Hladík, Draštík, Čížek, Havlena – Prokůpek (88. Elfmark), P. Brett, Matějka, V. Brett – Němec, Javůrek (60. Pásler). Smiřice: Hottmar – Matějček, Benák, Janko, Ponikelský – Fof, Nývlt, Koutník, Tarantík – Zemek, Melichárek.

Červeněves – Kobylice 0:4

Branky: Pšenička 2, Havlíček, Pozler. Poločas: 0:1. Červeněves: Říha – Hloucal, Černý, Trejbal, Vrabec – Nožička, Drobný, Fölkl, Dvořák (59. Restl) – Novák (75. Marek), Ročeň (46. Myška). Kobylice: Holý – Pozler, Tauchman (62. Petr Průcha), Klzo (80. Šoufek), Drábek – Skalický, Pšenička, Filip Marek, Nový – Havlíček, Vávra.

Lovčice – Nepolisy 1:2

Branky: 23. Chára – 44. Spejchal, 65. Chaloupka. Poločas: 1:1. Lovčice: Appl – Sobota (80. Císař), D. Koubek, Konhefr, Chára – Žižka (46. Drozen), Tůma, Volejník (70. Lisa), Kupka – Jilemnický, Kafka. Nepolisy: Marko – Šustr, Chaloupka, Spejchal, Doležal – Schmidt, Pavel Hanuš, Jan Lihan, Mušek – Tomáš Hanuš, Pánek.

Hlušice – Kunčice B nehráno

Hosté v předstihu oznámili Okresnímu fotbalovému svazu Hradec Králové i soupeři, že se kvůli malému počtu hráčů k tomuto utkání nedostaví. Zápas tak bude „dohrán" na pátečním zasedání Sportovně-technické komise OFS.

Chlumec n. C. B – Dohalice 2:3

Branky: Sedláček, Hanuš – Martin Gazdík ml., Erbs, P. Miškář. Poločas: 1:1. Chlumec nad Cidlinou B/Klamoš: Frajer – Vacek, Černohlávek, Volný, Růžička – Janda (27. Kouba), Miške, Vopátek, Hanuš – Sedláček, Kofránek. Dohalice: Božič – Krátký, Jaroš, Marek (46. P. Miškář), Ryba (46. Novák) – Nypl, K. Miškář, Martin Gazdík ml., Erbs – Javůrek, Košťál.

Nový Hradec B – Sendražice 2:0

Branky: 79. David, 85. z pen. Petr Drenko ml. Poločas: 0:0. Nový Hradec Králové B: Ondráček – Baďura, Lang, P. Vopálka, Hloušek – Dudek, Petr Drenko ml. (89. Přiklopil), David (81. Kremsa), Čtvrtečka – Karmín, Jarotek. Sendražice: Satranský – Modrý, Vejprava, Zimmermann, Hlavatý – Janeček, Pejcha (6. Škarytka), Bureš, Fedor – Jedlička, Vrabec.

Probluz – Kosičky 2:3

Branky: Bleha, Sedílek – Žďárský 2, Stránský. Poločas: 1:1. Probluz: Bakeš – Bleha (55. Kolakovský), Brambora, Sedílek, Volf (46. Štípek) – M. Brixi, Kalhous (87. Podsadlo), F. Neumann, L. Brixi – Falta, Karlík (46. Pečenka). Kosičky: J. Koliáš – Novák, M. Černý (46. Dusbaba), Šanda, Volf – Perný (46. Žďárský), Koóš, Stránský, Bouška – J. Černý, R. Koliáš.   (ld)

1.    Smiřice               8    6    1    1      18:3      19
2.    Myštěves           8    6    1    1      21:10    19
3.    Kobylice             8    6    0    2      19:6      18
4.    Lovčice              8    5    1    2      23:13    16
5.    Nepolisy             8    4    2    2      28:13    14
6.    Nový Hradec B   8    4    1    3      17:14    13
7.    Hlušice                7    3    1    3      11:11    10
8.    Probluz               8    3    1    4      19:20    10